Advert

Cumartesi günü trafiğe kapatılacak yollar açıklandı

Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Fethiye-Marmaris etabının 30.04.2016 tarihinde saat 10:30’da Fethiye’den başlayacak. Tur nedeniyle Fethiye’deki bazı otoparklar ve caddeler trafiğe kapatılacak.

Cumartesi günü trafiğe kapatılacak yollar açıklandı
Cumartesi günü trafiğe kapatılacak yollar açıklandı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2640 kez okundu.

Fethiye-Marmaris etabı ile ilgili alınan güvenlik tedbirleri kapsamında, araç trafiğine kapanacak güzergah ile trafik akımının verileceği güzergah listesi ekte sunuldu.

Fethiye Kaymakamlığı’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre:

30.04.2016 tarihinde yarışmanın yapılacağı güzergah üzerine,

Fethiye spor otoparkına (Yapı kredi bankası karşısı),

Belediye otoparkına (Migros yanı)

Kaymakamlık otoparkına araçlarını park etmemeleri yönünde yayınlarınızda bilgi verilmesini;

30.04.2016 Cumartesi günü saat 10:30 da İlçemizde başlayacak olan 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Fethiye-Marmaris etabı kapsamında;

TRAFİĞE KAPATILACAK GÜZERGAH İLE TRAFİK AKIŞININ SAĞLANACAĞI GÜZERGAHLAR ŞÖYLE:

  1. Atatürk Caddesi saat 08:00 dan itibaren; 505 Sokak ile Fevzi Çakmak Caddesi 26. Sokak arası trafiğe kapatılacaktır.

Bu nedenle; Trafik akışının sağlanacağı güzergah:

Karagözler istikametinden gelen ve Karagözler istikametine gidecek olan sürücüler, DEBBOY ÜST YOL’ u kullanacaklardır.

Çarşı istikametine gelecek veya çarşı istikametinden gidecek olan sürücüler, ÇARŞI CADDESİNİ ve 97. SOKAĞI kullanacaklardır.

Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Okullara gelen ve giden okul servis araçları 505. SOKAK, KAYA CADDESİ, 504 SOKAK ve PÜRŞAHBEY CADDESİ’ ni kullanacaklardır.

2.Cahit Gündüz Caddesi saat 08:00 dan itibaren; Eski Hastane Kavşağı ile Yunus Nadi Caddesi arası trafiğe kapatılacaktır.

Trafik akışının sağlanacağı güzergah:

Çarşı istikametine gelecek ve çarşı istikametinden gidecek olan sürücüler Muzaffer DONTLU CADDESİ, CELAL BAYAR CADDESİ, MUSTAFA KEMAL BULVARI (Tarık Maro Caddesi ile Ovacık ışıklı kavşağı arasını) ve ADNAN MENDERES BULVARI’ nı kullanacaklardır.

  1. Mustafa Kemal Bulvarı saat 09:00 dan itibaren; Kaymakamlık konutu ışıklı kavşağın ile Cahit Beğenç Bulvarı arası trafiğe kapatılacaktır.

Trafik akışının sağlanacağı güzergah:

YUNUS NADİ CADDESİ, TARIK MARO CADDESİ, YERGUZLAR CADDESİ, ŞEHİT NİHAT ORAN CADDESİ ve NAMIK KEMAL CADDESİ üzerinden CELAL BAYAR CADDESİ ve ADNAN MENDERES BULVARINI kullanacaklardır.

Cahit Beğenç Bulvarı saat 09:00 dan itibaren; Orient (Aries) ışıklı kavşağın ile Çevre yolu Yeni Çalış Kavşağı arası trafiğe kapatılacaktır.

Trafik akışının sağlanacağı güzergah:

Muğla ve Antalya istikametinden veya bağlı köy ve beldelerden şehir merkezine gelecek olan sürücüler ÇEVRE YOLU OSMAN KAYA BULVARI üzerinden ADNAN MENDERES BULVARI ve SÜLEYMAN DEMİREL BULVARI’ nı kullanacaklar.

Çalış Bölgesini kullanacak olan sürücüler BARIŞ MANÇO BULVARI, YERGUZLAR CADDESİ üzerinden MUSTAFA KEMAL BULVARINI ve ADNAN MENDERES BULVARINI kullanacaklar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık