Advert

Büyükelçi'den Fethiye'ye tam not

İngiltere’nin Türkiye Büyükelçisi Richard Moore Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, Fethiye’ye gelecek İngiliz turistlerin güvenliği ve alınan tedbirler görüşüldüğü bildirildi. Büyükelçisi Richard Moore, Fethiye’nin İngiliz turistler için her şeyiyle hazır olduğunu söyledi.

Büyükelçi'den Fethiye'ye tam not
Büyükelçi'den Fethiye'ye tam not Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2255 kez okundu.

Kaymakam Çalık, turizm sezonu başlarken alınan tedbirlere ilişkin genel bilgiler aktardıklarını belirterek şunları söyledi:

“Sayın Büyükelçi Moor, Fethiye’de yaşayan yerleşik yabancılarla ilgili bilgi aldı. Turizm sezonu öncesi alınan önlemler hakkında kendilerine bilgi verdik. Fethiye’nin çok güzel olduğunu ve kendi vatandaşlarına Fethiye’ye tatile gelmesi konusunda tavsiyede bulunacağını ifade etti. Bizde bu ziyaretten memnun olduk. Çünkü Fethiye’nin en önemli yabancı müşterileri İngiliz vatandaşları. Büyükelçinin tavsiyeleri çok önemli olacak.”

Fethiye’nin İngiliz turistler için hazır olduğu ifade eden İngiliz Büyükelçisi Moor ise “Fethiye şuanda inanılmaz güzel. Fethiye’ye her yıl çok sayıda İngiliz turist geliyor. Sezon öncesi Sayın Kaymakam Ekrem Bey ile istişarede bulunduk. Sezon öncesi yapılan hazırlıklar ve alınan tedbirler var. Fethiye İngiliz turistler için hazır” dedi.

HABER HÜLYA KULALI

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık