Advert

HERO Tır'ı Fethiye'ye geliyor

Yılda 7 milyon adet üretimi ile konusunda dünyanın en büyüğü olan Hindistan merkezli motosiklet üreticisi Hero, yepyeni 7 modeli ile Türkiye’de atağa kalktı. Bu nedenle de özel olarak hazırlanan Hero TIR’ı “Roadshow zamanı” diyerek Anadolu yollarına düştü. TIR Fethiye de (16 Nisan Cumartesi ) olacak. Üç gün süresince etkinlikler devam edecek.

HERO Tır'ı Fethiye'ye geliyor
HERO Tır'ı Fethiye'ye geliyor Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2818 kez okundu.

Nisan ayından başlayan ve Haziran ayı sonuna kadar 80 ilimizi gezecek olan TIR,  gittiği yerlerde bir şölen havası estiriyor. Türkiye’nin 80 noktasına ulaşacağı planlanan TIR’da, markanın 2016 modelleri, usta motosiklet eğitmenleri tarafından tanıtılıyor.  Dileyenlere yeni modellerle test sürüşleri imkânı sağlanıyor. Ayrıca TIR’ın içinde bir de simülasyon aleti var. Bu alet ile vitesli motosiklet sürüş eğitimi de yapılıyor. Yeni motosiklet kullanmaya başlayanlar da bu alette simülasyon sürüşleri gerçekleştiriyor. Motosiklet tutkunlarının yoğun ilgi gösterdiği TIR’da hediyeler veriliyor, ikramlar yapılıyor.

Türk pazarında satış grafiklerini sürekli yükselen Hero, Türkiye pazarında Soysal Group ile birlikte çalışıyor. Motosiklet devinin Türkiye distribütörü firmanın sahibi Yusuf Soysal, 2016 yılının stratejilerini şöyle anlatıyor; “Bu yıl motosiklette ezberleri bozan, eski alışkanlıkları unutturan beklentileri yükselten modeller ile tüketicimizin karşısına çıktık. Hero’nun ürün yelpazesini genişletmesi ve kalitesi rekabet şartlarını da kökten değiştirdi. Ürettiğimiz modeller uzun ömür ve düşük yakıt özelliğinden dolayı Hindistan pazarında “Babadan oğula miras” veya “Doldur, kapat, unut” gibi sloganlarla biliniyor. Hero Türkiye’de de “az yakar, çok gider” sloganı ile tüketicinin tercihi oldu. Türk tüketicisi, verdiğimiz servis hizmetinden de çok memnun kaldı. Yurt genelinde 110 servis istasyonumuzda servis veriyoruz.  Bugüne kadar 3 olan model sayımızı 2016’da 10’a çıkarttık. Türkiye yolları ve Türk sürücülerin beklentilerine göre üretilen yeni motosikletlerin de satışlarına başlandı.  Hindistan’daki 3 fabrikasında toplam 12 bin kişinin çalıştığı ve bugüne kadar 55 milyon adedi aşan üretim yaparak kalitesi ile Japon ve Avrupalı üreticilerle yarışan Hero, 2016’yı Türkiye de atılım yılı ilan etti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık