yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Çoban cinayetleri için özel ekip kuruldu

Çoban cinayetleri için özel ekip kuruldu

Son bir ay içinde aynı bölgede 3 çobanın tüfekle, sırtlarından vurularak öldürülmesi ve katillerinin izine rastlanamaması büyük tedirginlik yaratırken, cinayetlerin aynı tür silah ve yöntemlerle işlenmesi nedeniyle “ cinayetler seri katil işi mi?” sorusunu da gündeme getirdi. Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık ve Seydikemer Kaymakamı Muammer Köken, her 3 cinayetin de aydınlatılması için titiz bir çalışmanın sürdürüldüğünü bildirdiler.

Çoban cinayetleri için özel ekip kuruldu
Çoban cinayetleri için özel ekip kuruldu Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2169 kez okundu.

Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde son günlerde art arda 3 çoban öldürüldü. Fethiye’de çobanlık yapan 44 yaşındaki Cahit Paslı ile 38 yaşındaki eşi Hatice Paslı, 9 Mart’ta Mendos Dağı eteklerine bıraktıkları keçilerini kontrol etmek için motosikletle giderken tüfekle öldürüldü. Olay yerinde yapılan incelemede Cahit Paslı’nın sol göğsünden, eşinin ise sırtından vurulduğu belirlendi.

Paslı çiftinin katil ya da katilleri aranırken, bu kez 3 Nisan’da çoban Hüseyin Gökmen de, Mendos Dağı’nın hemen karşısındaki Babadağ’ın Seydikemer bölgesindeki Akgöl mevkiinde tüfekle sırtından vurularak öldürülmüş halde bulundu. Gökmen’in öldürüldüğü yerde 3, Paslı çiftinin öldürüldüğü yerde de bir boş kovan bulundu.

Özel ekip kuruldu…

Jandarma, peş peşe işlenen çoban cinayetlerinin ardından özel ekip kurdu ve faillerini ortaya çıkarmak için çalışma başlattı. Her iki olay yerinde bulunan boş kovanlar kriminale gönderildi, bölgede çobanlık yapan kişilerin ifadelerine başvuruldu Cinayetlerin birbiriyle bağlantılı olup olmadığı, kovanların kriminal raporu ve diğer delillerle tespit edilecek.

Öte yandan, yörede çobanlık yapanlar bir yandan cinayetlerin aydınlatılmasını beklerken, bir yandan da seri katil tedirginliği yaşıyor.

TAHKİKATLAR SÜRÜYOR

Seydikemer Kaymakamı Muammer Köken, çoban Hüseyin Aygün cinayetini aydınlatmak için Muğla il Jandarma komutanlığı tarafından özel bir ekip kurulduğunu bildirdi. Köken, “Bu cinayet Fethiye Cumhuriyet savcılığı ve Jandarma tarafından titizlikle soruşturulmaktadır. Soruşturma çok yönlü sürdürülmektedir. Bölgenin kırsal bölge olması ve çobanlarımızın endişe ve korkularını yok etmek için en kısa sürede sonuçlandırılmasını bekliyoruz” dedi.

Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık da, “Mendos Dağı eteğinde cinayete kurban giden Cahit Paslı ile eşi Hatice Paslı’nın öldürülmesi olayının aydınlatılması için adli tahkikat jandarma tarafından yürütülmektedir. Bu tahkikat sırasında her türlü ihtimaller dikkate alınmaktadır. Olayla ilgili kriminal sonuçları da beklenmektedir. Olayın aydınlatılmasını bekliyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu