Yeni Başhekime ziyaret

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan, Fethiye Devlet Hastanesi Başhekimliğine yeni atanan Yavuz Okulu’yu ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Yeni Başhekime ziyaret
Yeni Başhekime ziyaret Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 4381 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde Ortaca Devlet Hastanesi Başhekimliğinden Fethiye Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine getirilen Yavuz Okulu’yu AK Parti İlçe Başkanı Kadir Sarıhan beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyarette yeni Başhekim Okulu’ya çiçek de takdim eden İlçe Başkanı Sarıhan, “Fethiye Devlet Hastanesi Başhekimliğine yeni atanan Yavuz Okulu Fethiye halkına yabancı bir isim değil. Bölgemizin çocuğu. Biz Başhekimimize her zaman yardımcı olmaya hazırız. Hastanemiz Ortaca İlçesinden, Kaş ve Kalkan ilçelerine kadar hizmet veren bölgenin en büyük ve donanımlı hastanesidir. Yeni başhekimimizle birlikte hastanemizi daha da geliştirip sağlık dalında gözle görülebilen bir hastane oluşturmak için çaba sarf edeceğiz” diye konuştu.

AK Parti İlçe Başkanı Kadir Sarıhan ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Devlet Hastanesi Başhekimi Yavuz Okulu, “Bizim hizmetimiz bir bayrak yarışıdır. Benden önceki idareci arkadaşlarımızın yapmış olduğu fakat yarım kalan çalışmaları bizler tamamlayacağız. Fethiye Devlet Hastanesi, bölgenin gerek donanım gerekse hizmet anlamıyla en büyük hastanesi olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Bizler şuan yapılan sağlık hizmetini daha üst seviyeye çıkarmak için muhakkak hükümetimizle birlikte uyum içerisinde çalışacak ve hastanemizi daha üst seviyeye taşıyacağız” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık