Bağımsız Hareket Kursu Başladı

Görme engelli vatandaşlar için “Bağımsız Hareket Etme Kursu” Fethiye İlçe Halk Eğitim Merkezinde başladı.

Bağımsız Hareket Kursu Başladı
Bağımsız Hareket Kursu Başladı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1239 kez okundu.

Fethiye İlçe Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu ile Altı Nokta Körler Derneği Fethiye şubesi işbirliğiyle gerçekleşen kurs 9 hafta sürecek.

Kurs hakkında bilgi veren Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şubesi Başkanı Mehmet Üstün, “Arkadaşlarımızın talebi üzerine Fethiye İlçe Halk Eğitim Merkezimizde “Bağımsız Hareket Kursu” başladı. Mevcut olan kursumuz haftada 2 gün olmak üzere haziran ayında sona erecek. Daha sonra arkadaşlarımızın ihtiyacına göre; ütü ve yemek yapmak gibi kendi ihtiyaçlarını karşılama kurslarımız yapılacaktır. Ayrıca devam etmekte olan bir İngilizce kursumuz var” dedi.

Fethiye İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü İsmail Cazağ ise “Bağımsız Hareket Kursumuz 9 hafta sürecek. Bu kursu Altı Nokta Körler Derneği Fethiye şubesi işbirliğiyle gerçekleştiriyoruz. Duyarlılığından dolayı Sayın Üstün’e teşekkür ediyorum. Daha önce de görme engellilerimiz için İngilizce ve bilgisayar kursları gibi çeşitli kurslarımız oldu. Bundan sonra gelen talepler üzerine kurslarımızı açmaya devam edeceğiz. Kursa emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.  Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu