yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Teröre karşı yeter dediler

Teröre karşı yeter dediler

Fethiye’de bir grup vatandaş ellerinde Türk bayraklarıyla terörü kınadı. Teröre karşı ‘yeter artık’ diyen vatandaşlar, her gün Beşkaza Meydanı’nda toplanacaklarını söylediler.

Teröre karşı yeter dediler
Teröre karşı yeter dediler
Bu içerik 1571 kez okundu.

Beşkaza Meydanı’nda bir grup vatandaş ellerinde Türk bayrakları ve ‘Vatanımı böldürmem’, ‘Terörle yaşamaya alışmayacağız’, ‘Yeter artık’ yazılı dövizlerle teröre karşı eylem yaptı. Hiçbir parti, dernek adı altında eylem yapmadıklarına dikkat çeken gruptakiler, teröre karşı olan herkesin tepkisini ortaya koymaya davet ettiler.

Grup adına açıklama yapan ve terörle yaşamaya alışmayacağız diyen Nalan Ünal şunları söyledi:

“Yeter artık denilecek noktadayız. Halkımızın çoğu maalesef bir şeylerin olduğunun, ülkemizin bölünmeye doğru gittiğinin farkında ama bizi yönetenlerden bir çağrı olacağını umuyorlar. Biz bunun olmayacağını görüyoruz. Atatürk’ün Gençliğe Hitabesinde dediği gibi; bütün tersanelere girilmiş durumda ve bizi yönetenler umursamaz durumda. Ülkemiz bölünmeye gidiyor. Büyükşehirlerde bombalar patlamaya başladı. Biz buna millet olarak, Türkiye halkı olarak yeter artık diyoruz. Bizi kardeş kardeşe böldürtmelerine yeter artık diyoruz. Ülke bu kadar sorun içerisindeyken, bu kadar işsizlik, turizm gitmişken, terör bu kadar can alıcı noktadayken yukarıdakiler anayasa yapmaya çalışıyor. Buna da tepkimizi koyuyoruz. Her gün biz burada saat 16:30’da Beşkaza Meydanı’nda duracağız. Vatandaş olarak duracağız ve bu vatan bizimdir, vatanımızı böldürtmeyeceğiz diyeceğiz.”

HABER HÜLYA KULALI

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu