Müstehcen diyen sapık ruhludur

Fethiye’de belediye tarafından yaptırılan Özgecan Aslan Parkı’ndaki 4 balerin heykelinin kaldırılmasıyla ilgili çıkan haberlerin, asılsız olduğunu söyleyen Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı “Müstehcen diyen sapık ruhludur” diye tepki gösterdi.

Müstehcen diyen sapık ruhludur
Müstehcen diyen sapık ruhludur Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1866 kez okundu.

Mersin’in Tarsus İlçesi’nde geçen yıl 11 Şubat’ta eve gitmek için bindiği dolmuşun şoförü tarafından vahşice öldürülen Özgecan Aslan’ın adı, Fethiye Belediyesi tarafından 2’nci Etap Sahil Bandı’nda yapımı devam eden parka verildi. Kadına şiddetin sembollerle anlatıldığı, başının üzerinden anka kuşu havalanan kadın figürünün yer aldığı 5 metre boyunda Özgecan Aslan Anıtı’nın da bulunduğu parka dün saat 15.00 sıralarında polyesterden yapılma 4 balerin heykeli belediye ekipleri tarafından yerleştirildi.

Ancak birçok kişinin balerin heykelleriyle fotoğraf çektirip sosyal medyada yayınlaması üzerine heykeller birkaç saat sonra vinçle kaldırıldı. Heykellerin müstehcen olduğu için kaldırıldığı iddiaları ortaya atıldı.

Konuyla ilgili Behçet Saatcı park alanında bir açıklama yaptı. Saatcı;

“Özgecan Aslan’ı gölgede bırakacak hiçbir şeye müsaade etme şansımız yok. Arkadaşlarımız bize bir sürpriz hazırladıklarını söylediler. Ama balerin heykelleri buraya dikilince bu heykeller anıtın 4 katı büyüklüğünde oldu. Böyle olunca Özgecan anıtının özelliği ortadan kayboldu. Bununla ilgili müstehcen olmasından dolayı kaldırıldığı gibi bir söylenti ortaya çıktı. Müstehcen diyen sapık ruhludur. Böyle bir şey olabilir mi? İnsan kendisi nasılsa karşısındakini de öyle bilir. Bizim olmazsa olmazımız bu anıt ve bu anıta bir emek verildi. Anıta verilen bu emeğin balerin heykelleriyle küçülmesine müsaade etmek istemediğimiz için kaldırdık. Kaldırılan balerin heykeller uygun görülen başka yerlerde kullanılacak.” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu