yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

UMEM Projesinde Talep Toplanacak

UMEM Projesinde Talep Toplanacak

Vasıfsız işgücünün nitelikli hale getirilerek istihdamının sağlanması amaçlanan UMEM Beceri’10 Projesinde kurslarının açılması için talep toplanacak. Ayrıca okullardan stajyer öğrenci talebinde bulunan işletmelere UMEM Beceri’10 Projesi ile nitelikli eleman yetiştirileceği de anlatılacak.

UMEM Projesinde Talep Toplanacak
UMEM Projesinde Talep Toplanacak Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2711 kez okundu.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde ilçemizde oluşturulan Umem Beceri'10 Projesi Kurs Yönetimi Ekim ayı olağan toplantısı 4 Kasım 2015 Çarşamba günü FTSO Meğri Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya FTSO Genel Sekreteri Yardımcısı Ezgi Kullukçu, İŞKUR Fethiye Hizmet Merkezi Müdürü Feridun Gülçiçek, İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi Müdürü Bülent Telli, Fethiye Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Baki Burucu, Fethiye Şefika Pekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yıldız Özeren, Fethiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı İbrahim Güngör ve UMEM Beceri’10 Projesi Koordinatörü İlkkan Büyüktahancı katıldı.

Toplantıda Ekim ayında kursların açılması için yapılan kursiyer talebi toplama çalışmaları değerlendirildi. Kurs yönetimi kursiyer taleplerinin toplanması, projenin işletmelere daha yaygın anlatılması konularında Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi koordinatör öğretmenlerine UMEM Beceri’10 Projesi hakkında bilgi verilmesi kararı alındı. Böylece okullardan stajyer öğrenci talebinde bulunan işletmelere UMEM Beceri’10 Projesi ile nitelikli eleman yetiştirmesinin sağlanacağı bilgisinin verilmesi kararlaştırıldı.

Toplantıda görüşülen bir diğer konu ise ilçemizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarına (Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği, Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi, Fethiye İş Adamları Derneği, Fethiye Otelciler Birliği Derneği) projenin tanıtımı ile ilgili bilgi verilmesi de alınan kararlar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu