yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Düğünden önce sandığa gittiler

Düğünden önce sandığa gittiler

Fethiye’de 26. Dönem Milletvekilliği genel seçimleri için gelin ve damat düğünden önce sandığa gitti. Düğün tarihlerini çok önceden aldıklarını belirten gelin ve damat, gazetecilerin 3 çocuk mu? Sorusuna tek çocuk istediklerini söyleyerek cevapladılar

Düğünden önce sandığa gittiler
Düğünden önce sandığa gittiler Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1600 kez okundu.

Fethiye’nin Çalış plajında bir botta kaptanlık yapan Eren Kutsal Yelken, Ortaca ilçesinden Elif Biçer ile düğün öncesi vatandaşlık görevini yapmak için sandığa gitti. Gelin Elif Biçer ile damat Eren Kutsal Yelken süslenmiş gelin arabasıyla oy vermek için Günlükbaşı Silkar İlkokuluna geldiler.

Gelin Elif Biçer oyunu Ortaca’da kullandıktan sonra damat Eren Kutsal Yelken ile birlikte Günlükbaşı Silkar İlkokulu 1080 nolu sandığa geldiler. Çifti sandık başında görenler şaşkınlıklarını gizleyemezken damat oy zarfını eşiyle birlikte tutarak sandığa attı.

Damat Eren Kutsal Yelken oy verme işleminden sonra gazetecilere yaptığı açıklamada düğün tarihlerini özellikle 1 Kasım için almadıklarını, çok önceden düğün tarihlerini belirlediklerini söyledi. Yelken: “Biz çok mutluyuz.  Ülkemizin de seçimden sonra çok mutlu olmasını istiyoruz” diye konuştu. Gazetecilerin “İlerde 3 çocuk mu istiyorsunuz?” sorusuna gelin ve damat ‘Hayır tek çocuk’ diye cevap verdiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu