yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Sağlıkçılar terörü lanetledi

Sağlıkçılar terörü lanetledi

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde PKK terör örgütünün sağlık çalışanlarına ve sağlık tesislerine yönelik hain saldırıları sağlık çalışanları tarafından kınandı.

Sağlıkçılar terörü lanetledi
Sağlıkçılar terörü lanetledi Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2206 kez okundu.

Teröre karşı en büyük cevabın birlik ve beraberlik içinde hareket etmek olduğunu vurgulayan Fethiye ilçe sağlık müdürü Uğur Çomak, terörün sağlık çalışanlarını asla yıldırmayacağını ve asla amacına ulaşamayacağını, tüm saldırılara karşı bölge halkına sağlık hizmet vermeye devam edileceğini açıkladı.

 

“EN BÜYÜK ZARARI SAĞLIK HİZMET BEKLEYEN HALKIMIZ GÖRDÜ”

Fethiye Devlet Hastanesi Poliklinik önünde İlçe Sağlık Müdürü Dr. Uğur Çomak, Başhekim Prof. Dr. Hasan Kaya ve sağlık çalışanlarının katıldığı açıklamada, terör saldırılarının acizlik göstergesi olduğu vurgusu yapıldı. Açıklamayı yapan İlçe Sağlık Müdürü Dr. Uğur Çomak, “Haziran ayından bu yana tırmanışa geçen saldırılarıyla genç, yaşlı, çocuk, bebek demeden tüm halkımı hedef alan eli kanlı terör örgütü, sağlık çalışanlarımıza, ambulanslarımıza ve hastanelerimize yönelik alçakça saldırılarına devam ediyor. 3 sağlık çalışanımız terör örgütünün gerçekleştirdiği alçakça saldırılarda hayatını kaybetti. Aile Hekimimi Dr. Abdullah Biroğul memleketi Diyarbakır’da, sağlık memurumuz Eyüp Ergen ve ambulans şoförü Şeyhmus Dursun memleketleri Şırnak’ta uğradıkları silahlı saldırı sonucu şehit edildi. Onlarca çalışanımız alıkonuldu. Ambulanslarımız ve hastanelerimiz ateşe verildi. Son olarak Hakkari Şemdinli’deki Devlet Hastanemiz bombalı saldırı sonucu neredeyse kullanılamaz hale geldi. Sağlık hizmetleri aksatılmaya çalışıldı. En büyük zararı Şemdinli’de bizlerden sağlık hizmet bekleyen halkımız gördü” dedi.

 

“DİN, DİL, IRK AYRIMI GÖZETMEDEN İNSANIMIZA HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Çomak: “Vatandaşımızın en temel haklarından olan sağlık hakkının engellemesine yönelik bu çirkin saldırıları planlayanları ve gerçekleştirenleri şiddetle lanetliyoruz. Tek amaçları hayat kurtarmak, insanımızın sağlığına hizmet etmek olan çalışanlarımızın bu tür saldırılara maruz kalması asla kabul edilemez. Sağlık hizmetlerini engelleyerek devlet kurumlarını itibarsızlaştırmayı amaçlayan bu saldırılar en çok da bölge insanımıza zarar vermekte, onların en temel ve en doğal insani hakkı olan sağlık hizmetlerine ulaşımını güçleştirmektedir. Bizler tüm engellemelere rağmen; din, dil, ırk ayrımı gözetmeden insanımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu topraklarda binlerce yıldır kardeşçe yaşayan insanımızın sağlığını daha ileriye taşıma gayreti içinde olacağız” ifadelerini kullandı. 

fethiye muğla terör sağlıkçı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu