Şehit Adnan Ergen için 52 yemeği düzenlendi

Dağlıca’da şehit düşen Seydikemerli Sözleşmeli Er Adnan Ergen için, şahadetinin 52. Gününde Eşen Pazaryerinde binlerce kişinin katıldığı yemekli mevlit programı düzenlendi

Şehit Adnan Ergen için 52 yemeği düzenlendi
Şehit Adnan Ergen için 52 yemeği düzenlendi
Bu içerik 1342 kez okundu.

Seydikemer Belediyesinin öncülüğünde, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın da katkılarıyla düzenlenen 52 Yemeğine belediye personelinin yanı sıra bir çok vatandaş da gönüllü olarak görev aldı. Yaklaşık 4 bin kişinin katıldığı yemeğe Vali Yardımcısı Rıza Dalan, Muğla Milletvekilleri Hasan Özyer ve Nurettin Demir, Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve yardımcısı Mustafa Karakuş, Milletvekili adayları Nuri Öztürk ve Uğur Salih Eroğlu, AK Parti, MHP, CHP ve BBP’li siyasiler ve çok sayıda asker erkanı katıldı.

TÜM VATAN ŞEHİTLERİ İÇİN DUA OKUNDU

Baba Mehmet Ergen’in kalbi ile ilgili rahatsızlığı sebebiyle İzmir’de bulunduğu mevlit programında şehidin annesi Hacer Hanım ve kız kardeşleri konukları karşıladı. Belediye Başkanı Yakup Otgöz, AK Parti İlçe Başkanı Ecz. Salih Gümüş ve kalabalık bir partili grup ile programa katılan Muğla Milletvekili Hasan Özyer, şehidin annesi ve kardeşleri ile görüşerek, bir istekleri olduğunda kendisini günün her saati arayabileceklerini ve devlet olarak ihtiyaç duydukları her türlü sıkıntılarını gidereceklerini belirtti.

Seydikemer Müftülüğüne bağlı çok sayıda din görevlisinin kuran ve ilahi dinletisi sunduğu programda, tüm vatan şehitleri için dualar okundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık