Fethiye deplasmanlı ligde mücadele edecek

Basketbolu seven iş adamları bir araya gelerek Fethiye’yi deplasmanlı Lig’de temsil edecek Basketbol takımını kurdu.

Fethiye deplasmanlı ligde mücadele edecek
Fethiye deplasmanlı ligde mücadele edecek
Bu içerik 3156 kez okundu.
Fethiye Gençlik ve Spor kulübü basketbol takımı tanışma toplantısı Yeniçeri Otelde gerçekleştirildi. Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde deplasmanlı Lig’de Muğla, Denizli ve Uşak takımlarıyla karşılaşacak. Koordinatörlüğünü Alkım Ay, Antrenörlüğünü Serdar Sönmez’in yaptığı kahvaltılı toplantıya kulüp yöneticileri de katıldı.
 
LİG 7 KASIM’DA BAŞLIYOR
 
Fethiye’ye basketbol takımı kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Kulüp başkan yardımcısı Ramazan Gümüşhan: “Devletimiz Fethiye’ye çok güzel bir salon kazandırdı. Bu salonda profesyonel lig maçları yapılması için Fethiye olarak basketbol takımı kurulmasını sağladık. Lig 7 Kasım’da başlayacağı için sporcularla tanışıp kaynaşmak için bu toplantıyı düzenledik. Bize inanan, güvenen sponsorlara teşekkür ediyoruz”  dedi. 
 
Koordinatör Alkım Ay da deplasmanlı lige katılacaklarını söyleyerek: “İlk maçı 7 Kasım’da Denizli’de, 14 Kasım’da ise Uşak takımı ile Fethiye’de oynayacağız. Fethiye halkından destek bekliyoruz. Gençleri salona çekip şenlik havası yaratmak istiyoruz” dedi. Kaptan Birant Tuncay ise; “İyi mücadele edeceğiz. Basketbol severleri maçlarımıza bekliyoruz” dedi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık