Muğla vekilleri mazbatalarını aldılar

7 Haziran Genel seçimlerinde Muğla’dan milletvekili seçilen 3 CHP, 2 AK Parti ve bir MHP milletvekili mazbatalarını İl Seçim Kurulu’nda düzenlenen törenle aldı.

Muğla vekilleri mazbatalarını aldılar
Muğla vekilleri mazbatalarını aldılar
Bu içerik 1937 kez okundu.
Advert

İl Seçim Kurulu’nda düzenlenen mazbata törenine AK Parti, CHP ve MHP’nin il ve ilçe başkanlarının yanı sıra, partililer de katıldı. Mazbata törenine kalabalık grubun katılması nedeniyle mazbatalar ayrı ayrı verildi.

Mazbata töreninde Ak Parti Milletvekilleri Hasan Özyer, Hasan Kökten’in yanısıra Muğla İl Başkanı İhsan Küreci, Menteşe İlçe Başkanı Erdoğan Ünal, seçimlerde milletvekili adayları olan Elvan Göçer ve Yelda Erol Gökcan’ın yanısıra kalabalık bir partili grubu katıldı.

Hasan Özyer mazbatasını Muğla İl Seçim Kurulu Başkanı Haluk Okul’un elinden alırken Hasan Kökten’de Hakim Emin Erol’un elinden aldı.

İl Seçim Kurulu Başkanı Okul, mazbata töreni öncesi yaptığı açıklamada, “7 Haziran tarihinde Muğla’da hiçbir sıkıntı olmadan seçimlerimizi yaptık. İnşallah vatanımıza ve milletimize bu seçimler hayırlı olur” dedi.

Hasan Özyer ve Hasan Kökten mazbata töreninde yaptıkları açıklama da sonuçların Muğla için hayırlı olması temennisinde bulunarak, bundan sonra kente hizmet için çalışacaklarını kaydettiler.

HASAN ÖZYER 3.KEZ MECLİS YOLUNDA

CHP’den Akın Üstündağ, Ömer Suha Aldan ve Nurettin Demir, AK Parti’den Hasan Özyer ve Hasan Kökten, MHP’den ise Mehmet Erdoğan seçimlerde milletvekili seçilerek mazbata aldı. Muğla’nın mevcut milletvekilleri içinde CHP’den Ömer Suha Aldan, Nurettin Demir ve MHP’den Mehmet Erdoğan üst üste ikinci defa seçilirken, AK Parti’den Hasan Özyer, üçüncü defa meclise gitmeye hak kazandı. CHP’den Akın Üstündağ, AK Parti’den Hasan Kökten ise ilk defa meclise gitti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)