Özyer Seydikemer'de Bakan gibi karşılandı

Seydikemer’de halka seslenen ve bakan gibi karşılanan Ak Parti Muğla Milletvekili adayı Hasan Özyer, koalisyon döneminde hükümette bulunduğunu, ülkenin karanlığa, borç batağına gömüldüğünü belirterek, “Allah bir daha bu ülkeyi koalisyona mecbur bırakmasın” dedi

Özyer Seydikemer'de Bakan gibi karşılandı
Özyer Seydikemer'de Bakan gibi karşılandı
Bu içerik 1804 kez okundu.
Advert

Yaklaşık 2 aydır Muğla ve ilçelerinin tamamını ve yüzlerce mahallesi’ni ziyaret eden Hasan Özyer, 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesi Seydikemer’de iki miting düzenledi. İlk mitingini Seydikemer İlçesi Eşen Mahallesi’nde düzenleyen Hasan Özyer, miting alanına sevgi seli nedeniyle uzun süre giremedi. Özyer burada da coşkulu bir kalabalığa seslenerek hemşehrilerinden güçlü bir destek istedi.

Eşen Mahallesi’nin ardından Cuma namazı kılan Hasan Özyer, Seydikemer Meydanı’na geçti. Binlerce kişinin doldurduğu miting alanında, havai fişeklerle karşılandı. Miting öncesi Ak Parti’li gençler uzun süre “Onlar konuşur Ak Parti yapar” sloganları attılar. Mitinge önceki dönemler belediye başkanları, Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Ak Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci, Muğla Milletvekili Adayı Yelda Erol Gökcan’da katıldı.

Hasan Özyer’in kürsüye davet edilmesiyle Seydikemer “Dik dur eğilme Seydikemer seninle” sloganıyla inledi. Binlerce kişi slogan atarken, Ak Parti ve Türk bayrakları dalgalandı. Bu coşkuyla oldukça duygulanan Hasan Özyer uzun süre hemşehrilerini selamladı. Özyer konuşmasında “Bugün aday olmamama rağmen bugün karşınızda olmamın nedeni işte bu gönül bağıdır. Siz değerli hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Hemşerilerimizin bize destek olması bizi güçlü kılacaktır. Ben Ankara’ya gittiğim zaman güçlü bir şekilde gitmemiz bizi Başbakanımızın yanında daha güçlü yapacaktır. Ben şöyle değerlendiriyorum şu olayı, bugün siyaset amacına yönelik kullanılmalı siyaset hizmet etmeli, amaç değil araç, amacıda hizmet etmekse burada hizmet yapacak partiye adaylara sahip çıkmak gerekiyor. Sağ olun bugüne kadar hep sahip çıkıp destek oldunuz. Bu coşkunuz beni onurlandırıyor. Sizde çok şanslısınız ki Yakup Otgöz gibi bir başkana sahipsiniz” dedi.

 "2 B SORUNUNU BİLİYORUM"

Hasan Özyer konuşmasında imardan kaynaklanan sorunları ve 2b sorunlarını bildiğini ifade ederek “Ben Muğla Mitinginde bunları Başbakan’ıma ilettim. Seçimden sonrada dosya halinde Başbakan’ımıza ileteceğim. Bu sorunun takipçisi olacağım” dedi. Seydikemer’de Yakup Otgöz ile ortak çalışmalar yapacağını belirten Özyer “4 yıl sonra Seydikemer’i tanıyamayacaksınız. El ele gönül gönüle Yakup Başkanımla çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Miting sonunda Hasan Özyer’i uğurlamak için kuyruklar oluşurken, onlarca kişide fotoğraf çekinmek için yarışa girdi. Hasan Özyer Seydikemer mitinginin ardından Seydikemer Esnaf Odası’nı ziyaret ederken daha sonra Uğurlu Sanayisinde tapu dağıtımına katıldı. Ortaköy, Ören, Paşalı, mahallelerinde de ziyaretlerde bulundu.

GÜMÜŞ "AK PARTİ TÜRKİYE’Yİ İNŞA ETTİ"

Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş yaptığı konuşmada 13 yıllık Ak Parti icraatları hakkında bilgiler aktardı. Gümüş “Ak Parti 13 yılda Türkiye’yi yeniden inşaa etmiştir. Sağlık alanında, ulaşım alanında, eğitim alanında yaptığı herşey ortadadır” dedi.

Muğla İl Başkanı İhsan Küreci’de Seydikemer’i görünce gurur duyduklarını belirterek “Ak Parti’nin kalbi Seydikemer’dir. Ak Parti Belediyeciliği burada gözükmektedir. Biz elimizden gelen desteği esirgemeyeceğiz” dedi.

OTGÖZ "SEYDİKEMER’DE YAPILACAK ÇOK İŞ VAR"

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’de, seçildikleri günden bu yana Seydikemer için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade etti. Otgöz “Seçildiğimiz günden bu yana sizler için hizmet ettik. Etmeyede devam ediyoruz. Önümüzdeki süreçte Hasan Bey’le el ele verip Seydikemer’de daha güzel işler başaracağız. Seydikemer’de yapılacak çok işimiz var. En büyük projelerimizden birisi Eşen Çayı’nın ıslahıydı. Şükürler olsun bunu başlattık” 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)