yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Özgecan'ın ismi Fethiye'de yaşatılacak

Özgecan'ın ismi Fethiye'de yaşatılacak

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Mersin'in Tarsus ilçesinde minibüs sürücüsü tarafından vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın isminin bir parka verilmesini istedi. Başkan Saatcı’nın meclis gündemine getirdiği madde oy birliği ile kabul edildi.

Özgecan'ın ismi Fethiye'de yaşatılacak
Özgecan'ın ismi Fethiye'de yaşatılacak
Bu içerik 1677 kez okundu.

Tarsus'ta 11 Şubat 2015 günü minibüse bindikten sonra kaybolan Çağ Üniversitesi Psikoloji Bölümü 1. sınıf öğrencisi Özgecan Aslan, 13 Şubat 2015’de vahşi bir şekilde öldürülmüştü. Diri diri yakıldığı ortaya çıkan Özgecan’ın öldürülmesi ülke genelinde tepkiyle karşılanmıştı. Hafızalarda yerini koruyan bu olay Fethiye Belediyesi Meclisi’nde de gündeme geldi. Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Nisan ayı meclis toplantısında, Özgecan isminin bir parka verilmesini gündeme taşıdı.

Saatcı yaptığı açıklamada, “Her ay bir kadın katlediliyor. Biz kadınlarımıza değer veren, baş tacı eden bir toplumuz. Geldiğimiz bu noktaya bak. Özgecan kızımızda namusunu vermedi, canını verdi. Park Bahçe Müdürlüğümüz çok güzel bir yere bir park ve kızımızın heykelini yapacak” dedi.

Konuşmaların ardından Fethiye Belediye Meclisi, ilgili maddeyi oy birliği ile kabul etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu