8 Mart'ta şehir stadyumu kadınların olacak

Fethiye ilçesinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Fethiye Şehir Stadyumunda kadınlara özel program gerçekleştirilecek. Kadınların seslerini duyurabilmeleri için o gün şehir stadyumu kadınlara tahsis edilirken, Fethiyespor ile Ümraniyespor arasında oynanacak karşılaşmanın girişi de kadınlara ücretsiz olacak.

8 Mart'ta şehir stadyumu kadınların olacak
8 Mart'ta şehir stadyumu kadınların olacak
Bu içerik 1681 kez okundu.
Advert

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Fethiye Belediyesi Kadın Meclisi, ilçede gün boyunca etkinlikler düzenleyecek. Çeşitli sürprizlerin olacağı gün Fethiyespor takımı da kadınlara destek olmak için kolları sıvadı. Fethiyespor Başkanı İsmail Öztürk, Fethiyespor – Ümraniyespor maçına tüm bayanları davet ederken, stadın o gün bayanlara ücretsiz olacağını söyledi. Öztürk ayrıca, stadyumda birçok sürprizin olacağını da kaydetti. Öztürk, "Pazar günü Fethiye İlçe Stadyumu'nda oynayacağımız Ümraniyespor maçında Fethiye'de faaliyet gösteren tüm kadın birliklerine çalışmalarını paylaşmaları, seslerini duyurmaları için yer vereceğiz. Beşkaza Meydanı'nda düzenlenecek olan Atatürk Anıtı'na Çelenk Koyma Töreni'nin ardından saat 12:30'da Fethiye İlçe Stadyumu'nda hep birlikte el ele, yürek yüreğe, omuz omuza duracağız. Pazar günü, kadınlarımızın haklarını kazanmak ve korumak için verdikleri onurlu mücadeleyi destekleyen, "Kadına Şiddete Hayır!" diyen herkesi stadyuma bekliyoruz." dedi.

Fethiye Belediyesi Kadın Meclisi Başkanı Kader Şarlak da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü olması dolayısıyla Kadın Meclisi olarak saat: 11:30’da Atatürk anıtına çelenk koyacaklarını açıkladı. KAdın meclisi olarak Fethiye Şehir Stadyumu'nda yerlerini alacaklarını kaydeden Şarlak, Ümraniyespor maçında Fethiyesporun yanında olacaklarını ifade etti. Şarlak, "Bunun ardından sağlıklı beslenmeyle ilgili FBKM’de konferans düzenleyeceğiz. Burada moderatörlüğü Dr. Banu Mumcu yapacak.” şeklinde konuştu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)