Muhtarlar Derneğine Bilgisayar

İlçede bulunan 61 mahalle muhtarında diz üstü bilgisayar hediye eden Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Muhtarlar Derneğine de kasasız masaüstü bilgisayar hediye etti

Muhtarlar Derneğine Bilgisayar
Muhtarlar Derneğine Bilgisayar
Bu içerik 1478 kez okundu.
Advert

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, beraberinde Başkan Yardımcıları Mustafa Karakuş ve Hüseyin Turhan ile birlikte Seydikemer Muhtarlar Derneğini ziyaret etti. Dernek Başkanı Mehmet Güven ve bazı muhtarların da eşlik etiği ziyaret sıcak bir ortamda geçerken; ziyarette ilçede devam eden belediye çalışmaları konuşuldu.

Ziyarette konuşan Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven, geçtiğimiz Ramazan Ayıda tüm muhtarlara yine belediye tarafından diz üstü bilgisayar hediye edildiğini hatırlattı. Güven, “Yaklaşık bir iki ay önce sayın Belediye Başkanımız Yakup Otgöz ve mahalle muhtarlarımızla toplantı yapmıştık. Bu toplantılarımızda derneğimizde bilgisayarımızın olmadığını söylemiştik. Başkanımız ve başkan yardımcılarımız sağolsun bu eksiğimizi dikkate almışlar, başkanımız ve başkan yardımcılarımız bugün bilgisayar ve yazıcı taktim etmeye geldiler. Gerek şahsım ve muhtar arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun derneğimize dedi. Güven’e ve diğer muhtarlara göstermiş oldukları ev sahipliği için teşekkür eden Yakup Otgöz, iletişimin önemine dikkat çekerek muhtarların her zaman yanında olmayı sürdüreceklerini kaydetti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MSKÜ rektörlüğüne Prof. Dr. Çiçek atandı
MSKÜ rektörlüğüne Prof. Dr. Çiçek atandı
Tekne ve yatlarda çalışacaklar artık eğitim almak zorunda
Tekne ve yatlarda çalışacaklar artık eğitim almak zorunda