Aday adayları Seydikemer’de görücüye çıktı

28 Şubat Pazar günü temayülü yoklamasının yapılacağı AK Parti’de milletvekili aday adayları Seydikemer Teşekilatı ile bir araya gelerek destek istedi

Aday adayları Seydikemer’de görücüye çıktı
Aday adayları Seydikemer’de görücüye çıktı
Bu içerik 4920 kez okundu.
Advert

34 Aday Adayı bulunan AK Parti’de aday adayları Muğla’nın 13 ilçesinde teşkilatlarla bir araya gelerek temayül öncesi partililerden destek istiyor. Zaman zaman bireysel zaman da gruplar halinde teşkilatlara ve partililere ziyaretlerde bulunan aday adaylarından 14 isim önceki akşam Seydikemer’deydi. İlçe Teşkilatının Genişletilmiş İlçe Danışma Toplantısında katılan aday adayları önce kendilerini tanıttı, sonra Muğla’ya yönelik projelerinden başlıklar sundu. İlçe Danışma Toplantısı’ndan 2 saat önce partililerle yemekte buluşan Yusuf Kayacık ve Elvan Göçer, Muğla’nın eksiklerini, Denizli ve Antalya’ya göre geri kalmışlığını örneklerle sıralayarak Muğla’daki CHP hegemonyasının kalkması gerektiğine vurgu yaptı.

İlçe Başkanı Ecz. Salih Gümüş’ün kısa selamlama konuşmasıyla başlayan İlçe Danışma Toplantısı’nda söze ilk başlayan deneyimli siyasetçi Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, aday adaylarına yönelik yaptığı konuşmada “AK Parti olmasaydı Yakup Otgöz bu gün burada olmazdı, sizler de olmazdınız. Önce temayül yapılacak sonra genel merkez tarafından bir liste hazırlanacak. Sizlerden ricam, listenin dışında kaldık diye partiye küsmemeniz, adayın yanın da olmanız. Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç var” diyerek aday adaylarına çağrıda bulundu. İl Başkan yardımcısı Ozan Balcı’nın selamlama konuşmasında sonra aday adaylarına 5’er dakikalık konuşma sözü verildi.

Kürsüye sırasıyla Bekir Tavas, M. Yavuz Demir, Aysel Selçuk, Ahmet Kestepli, Muhittin Kayabaş, İsmail Baykal, Karaca Özmen Balcı, Ramazan Yıldırım, Bilal Selçuk, Yelda Erol Gökçe, Mestan Yayman, Ümran Akdokur şeklinde gelen aday adayları önce özgeçmişlerini, sonra da seçilmeleri durumunda yapacaklarını anlattılar. Yeni anayasanın yanı sıra Muğla’nın daha fazla hizmet alabilmesi için AK Parti’ye ihtiyacı olduğunu belirten aday adayları, konuşmaların ardında birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)