Saatcı'dan Eryılmaz'a ince gönderme

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, belediye başkanlığı seçimlerinde rakibi olan Muhsin Eryılmaz'ın milletvekili aday adaylığını değerlendirdi.

Saatcı'dan Eryılmaz'a ince gönderme
Saatcı'dan Eryılmaz'a ince gönderme
Bu içerik 5602 kez okundu.

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, belediye başkanlığı seçimlerinde rakibi olan Muhsin Eryılmaz'ın milletvekili aday adaylığını değerlendirdi. Düzenlediği toplantı sonrasında gazetecilerin; ‘Muhsin Eryılmaz Ak Parti’den milletvekilliği için aday adayı oldu. Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?’ sorusuna cevap veren Saatcı, ince bir göndermede bulundu. Saatcı; “Her yerde olan hiçbir yerde yoktur. Ancak bir yerde olan her yerde olur. Bunu Muhsin Bey’le ilgili söylemiyorum. Bu bir kuraldır” dedi.

 

Ak Parti’nin 2 dönemden bu yana Fethiye Belediye Başkanlığına adayı olan Muhsin Eryılmaz’la hiçbir probleminin olmadığını ifade eden Başkan Behçet Saatcı, siyasilerin aday adaylığıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Saatcı, “Klasik olacak ama seçme ve seçilme hakkı elinde bulunan her vatandaş aday olabilir. Bu da en doğal hakkıdır. Bunu Muhsin Bey’le ilgili söylemiyorum. Cevap falan değil hani. Polemik olmasın. Benim Muhsin’le hiçbir problemim yok. Ancak, ‘Her yerde olan hiçbir yerde yoktur. Ancak bir yerde olan her yerde olur’ Bu kuraldır. Bunun hiç kimseyle alakası yok” dedi.

 

Başkan Saatcı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kolombiya’da Fethiyeli gençlere, ‘Fethiye’yi bir alamadınız’ sözleriyle ilgili de değerlendirmede bulundu.

Kolombiya gezisi sırasında karşılaştığı Fethiyeli gençlere, “Ama şu Fethiye’yi bir türlü alamadınız” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözleriyle ilgili de açıklamalarda bulunan Başkan Saatcı, “Sayın Cumhurbaşkanımız fiziksel olarak Kolombiya’da ama ruhu ve aklının bir köşesinin Fethiye’de olduğunu düşünüyorum. Biz de Sayın Cumhurbaşkanımıza ifade etmiştik. ‘Fethiye’yi il yapın, emrinizdeyiz’ demiştik. Olmadı. Hayırlısı olsun. Ama Cumhurbaşkanı Fethiye’yi çok istiyor ki, Kolombiya’da bile Fethiye’den bahsediyor” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)