yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Dont Yaylası Mahalle Oluyor

Dont Yaylası Mahalle Oluyor

Seydikemer Belediye Meclis’nin Şubat Ayı toplantısında görüşülen 8 madde de oybirliği ile karara bağlanırken; gerekli yükümlülükleri yerine getiren Yayla Esenköy sakinlerinin de Dont Mahallesi olma talepleri de yine oy birliği ile karara bağlandı.

Dont Yaylası Mahalle Oluyor
Dont Yaylası Mahalle Oluyor
Bu içerik 5184 kez okundu.

Seydikemer Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Yakup Otgöz başkanlığında yapıldı. Behlül Küçüksoku ve Hatice Ü. Tanıtmış’ın katip üyeliklerini üstlendiği toplantıda 8 madde görüşülürken maddelerin tümünün oy birliği ile karar bağlanması dikkat çekti.

Toplantını hemen başında Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Karakuş, Seydikemer Belediyesinin de çeşitli materyallerle katıldığı EMITT Fuarı ile ilgili meclis üyelerine kısa bir bilgilendirmede bulundu. Seydikemer’in tanıtımının önemli olduğuna vurgu yapan Belediye Başkanı Yakup Otgöz, önümüzdeki yıl fuar ve fuarlara daha kapsamalı bir şekilde hazırlanacaklarını kaydetti.

Geçtiğimiz meclis toplantısında Yayla Eldirek ve Yayla Karaçulha’nın 500’ü aşkın ikametgah eşliğinde sundukları mahalle olma taleplerine bu ay ki meclis toplantısında Yayla Esenköy de eklendi ama bir farkla. 525 ikametgah sureti ile mahalle olma taleplerini sunan köylüler, dilekçelerinde köyün eski ismi olan ‘Dont’ ismini tercih etti. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu