yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Fethiye'de yapılan yabancı düğünlerinde düşüş oldu

Fethiye'de yapılan yabancı düğünlerinde düşüş oldu

Avrupa ülkelerinde etkili olan ekonomik kriz Türkiye'de yapılan yabancı düğünleri olumsuz etkiledi. Muğla'nın Fethiye ilçesinde Son 2 yıl içerisinde gerçekleşen yabancı düğün sayısında düşüş yaşandı. İlçede 2012 yılında 409 yabancı düğün gerçekleşirken, bu sayı 2013 yılında 355, 2014 yılında ise 305'e geriledi.

Fethiye'de yapılan yabancı düğünlerinde düşüş oldu
Fethiye'de yapılan yabancı düğünlerinde düşüş oldu
Bu içerik 6397 kez okundu.

Fethiye Belediyesi Evlendirme Müdürlüğü, 2014 yılında ilçede gerçekleşen yabancı düğünleri ile ilgili resmi verileri açıkladı. Açıklanan veriler, Avrupa'daki ekonomik kriz ve Türkiye'deki fiyat artışları evlenme rakamlarını olumsuz etkilediğini ortaya koyuyor. Son 2 yılda gerçekleşen yabancı düğünlerinde yüzde 25 oranında düşüş gerçekleşti. 2 yıl önce ilçede gerçekleşen yabancı düğün sayısı 409 sayısına ulaşırken 31 Aralık 2014 tarihi itibarı ile 305 yabancı evlilik gerçekleşti. Ayrıca 79’u yabancı uyruklu kadın Türk erkekleri ile evlenirken, 1 Türk kadını da yabancı uyruklu erkekle evlendi. Türk erkekleri ile evlenen yabancı kadınların yüzde 87’sinin İngiliz Ukrayna, Rusya Federasyonu, Almanya ve Azerbaycanlı olduğu öğrenildi. Türkiye’de evlenen yabancı çiftlerinin kalan kısmının Moldova, Avustralya, İsveç, Finlandiya, Ukrayna Kanada, İtalya, Kırgızistan, Malezya, Gana, Türkmenistan ve Romanyalı oldukları öğrenildi.

 

Muğla'nın Fethiye ilçesinde son 5 yılda gerçekleşen yabancı düğün sayıları şu şekilde oluşmuştu: İlçede 2010 yılında 460 yabancı düğün gerçekleşirken, bu sayı 2011 yılında 414, 2012 yılında 409, 2013 yılında 355 ve son olarak da 2014 yılında 305 oldu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu