AK Partilki vekiller: Yatırımlar artacak

AK Parti Seydikemer Kadın Kollarının kimsesiz çocuklar yararına düzenlediği kermes için Seydikemer’e gelen Muğla Milletvekilleri Ali Boğa ve Prof. Dr. Yüksel Özden, İlçe Teşkilatı, belediye, pazaryeri ve kapalı spor salonunu gezdi.

AK Partilki vekiller: Yatırımlar artacak
AK Partilki vekiller: Yatırımlar artacak
Bu içerik 5438 kez okundu.

İlk olarak İlçe Teşkilatı’nda partililerle bir araya gelen Milletvekillerini İlçe Başkanı Ecz. Salih Gümüş, Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve partililer kapıda karşıladı. Teşkilat üyeleriyle sohbet eden Yüksel Özden ve Ali Boğa, “Her ikimiz de hem mecliste hem de genel merkezde çeşitli görevlerdeyiz. Bütçe çalışmalarının akabinde ilçelerimizi dolaşacağız” dedi.

Seydikemer’i Anadolu’ya bağlayan karayolları ile ilgili bilgi veren Milletvekili Ali Boğa, “Yayla ile ilçe merkezinin arasını 20 dakikaya indirecek 3.5 kilometrelik Karabel Tüneli olduktan sonra.  Burdur-Soğüt arası duble yolu ihale edildi. Söğüt- Bayır arası her şeyi hazır ihaleyi bekliyor. Sahil Kalka Yolunda da etüt çalışmaları bitti inşallah önümüzdeki yıl ihale programına girecek” dedi.

Ardından Seydikemer Belediyesini ziyaret eden her iki vekile burada İl Gençlik Spor Müdürü Bekir Çeker, İşkur İl Müdürü H. İlyas Sarıyerli; Burdur İl Kültür Turizm Müdürü Mehmet Tanır, ile partililer ve bazı muhtarlar eşlik etti. Konuklara belediye çalışmaları ve kentin imar durumu ile ilgili bilgi aktaran Yakup Otgöz, ziyaretleri için her iki vekile de teşekkür etti. Belediye ziyaretinin arından Belen Mahallesine kurulan Halk Pazarına geçen milletvekillerine yine ilçe Başkanı Salih Gümüş, Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy, Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Yantır ile partililer eşlik etti. Burada kimsesiz ve muhtaç öğrenciler yararına düzenlenen kermeste alışveriş yapan vekil ve partililer, gönüllü kadınlara teşekkür etti. Pazaryerinde esnafları selamlayan heyet 500 kişilik Seydikemer Kapalı Spor Salonu inşaatını inceledi, Geçlik Spor İl Müdürü Bekir Çeker, Ocak ayı sonuna doğru hizmet verecek salonla ilgili bilgi aktardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)