Özel Fethiye’nin başarıları devam ediyor

Özel Fethiye İlkokulu/Ortaokulu, sportif başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Özel Fethiye’nin başarıları devam ediyor
Özel Fethiye’nin başarıları devam ediyor
Bu içerik 6118 kez okundu.
Advert

22-26 Aralık 2014 tarihlerinde Muğla’da düzenlenen okullar arası Küçük Erkek-Kız ve Yıldız Erkek Tenis Turnuvasına Özel Fethiye Ortaokulu takımları da katıldı. Özel Fethiye Ortaokulu Küçük Erkek takımını oluşturan 5.sınıf öğrencilerinden Ferdi B. Tangal, H. Başaran Şimşek, Ulaş Tunca, Küçük Kız Takımını oluşturan 6.sınıf öğrencilerinden Ecem Erdemli ve 5. Sınıf öğrencilerinden Ayşe Çaput, Yıldız Erkek Takımını oluşturan 7. Sınıf öğrencilerinden Kaan Çepel ve 8.sınıf öğrencilerinden Emir Yüce Onsoy tüm rakiplerini yenerek büyük başarıya imza atarak hem küçükler hem de Yıldız Takımları İl Birincisi oldular.

Okulu ve ilçeyi Muğla’da başarıyla temsil eden okul takımı herkesin gururu oldu. Kazanılan bu birincilik sonucunda Özel Fethiye Ortaokulu okul takımları tarihi ve yeri daha sonra belirlenecek olan grup müsabakalarında ilimizi temsil edeceklerdir.

Kazanılan bu zafer sonrasında Okul Müdürü Ayser Yılmaz “Akademik alandaki çalışma ve başarılarımızın yanında öğrencilerimiz sportif alanda da başarılar kazanması bizleri gururlandırıyor. Tenis gibi zor bir spordan 3 ayrı kategoride il birinciliği elde etmek bizim için ayrı bir gurur tablosudur. Başta öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve en büyük destekçileri olan ailelerini tebrik ve teşekkür ediyorum. Grup yarışmalarında öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MSKÜ rektörlüğüne Prof. Dr. Çiçek atandı
MSKÜ rektörlüğüne Prof. Dr. Çiçek atandı
Tekne ve yatlarda çalışacaklar artık eğitim almak zorunda
Tekne ve yatlarda çalışacaklar artık eğitim almak zorunda