MHP İlçe Başkanı: İktidar Güç Zehirlenmesi İçinde

MHP İlçe Başkanı Cengiz Çay MHP İlçe binasında ülke gündemine dair açıklamalarda bulundu. 17 Aralık Operasyonun yıl dönümünde Zaman gazetesine yapılan baskınlarla basın mensuplarının olur olmaz ithamlarda kaldığını söyleyen Çay, iktidarın güç zehirlenmesi içerisinde olduğunu ifade etti.

MHP İlçe Başkanı:  İktidar Güç Zehirlenmesi İçinde
MHP İlçe Başkanı:  İktidar Güç Zehirlenmesi İçinde
Bu içerik 6360 kez okundu.
Advert

Milliyetçi Hareket  Partisi Fethiye teşkilatının 6 Aralık’ta yaptığı olağan Kongre sonrası yeniden Başkan seçilen ve yönetim kadrosunu oluşturan İlçe Başkanı Cengiz Çay ülke gündemine dair açıklamalarda bulundu.

Türkiye’nin geçtiğimiz yıllarda 17 Aralık tarihinde yolsuzlukla ilgili ciddi sıkıntılar yaşadığını ifade eden Cengiz Çay, MHP’nin yolsuzlukla mücadele, yoksullukla mücadele, enflasyon ve terörle mücadele üzerinde çok ciddi durduklarının vurgusunu yaptı. 

Basın özgürlüğünü kısıtlayan ve Zaman Gazetesi yöneticilerine çok ciddi manada tutuklamalar başlattılar diyen Çay;  “Bunlar doğru şeyler değil. Dün beraber meydanlarda bir birini taşıyan insanların bugün meydanlarda bir birini ezdiğini görmek bizleri üzmektedir. Kim ne derse desin bize göre hür basın çok önemli. Basın mensuplarının olur olmaz ithamlarla karalanmasını hiç tavsip etmiyoruz. İktidarın güç zehirlenmesi içerisinde olduğunu görüyorum. Veya da önümüzdeki günler bunu gösterecek açık kumar oynadığını görüyoruz. Bu kumarı Türk milleti üzerinde oynarlarsa hata ederler. Eğer kendilerini kurtarmak için yapıyorlarsa vazgeçsinler.” sözlerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)