yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Aydın Tilkici aday adaylığını açıkladı

Aydın Tilkici aday adaylığını açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi’nin en genç adayı olan Aydın Tilkici Muğla Milletvekili aday adaylığını açıkladı. Tilkici’nin Aday adaylığına CHP ilçe yönetiminden olumlu karşılık geldi.

Aydın Tilkici aday adaylığını açıkladı
Aydın Tilkici aday adaylığını açıkladı
Bu içerik 7851 kez okundu.

CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, Tilkici’nin aday adaylığının hayırlı olmasını dileyerek şunları söyledi: “Ben sayın Tilkici’nin 2015 genel seçimleri öncesindeki milletvekili aday adaylığı hususundaki açıklamasında kendisine başarılar diliyorum. Biz CHP Fethiye İlçe Başkanlığı olarak elbette ki Fethiye’den çıkacak adaylarımızın arkasındayız. Ancak Fethiye’den pek çok aday çıkma ihtimali  masada. Bu yüzden herkese karşı eşit mesafede duruyoruz.  Ancak prensip olarak CHP Fethiye İlçe Başkanlığı olarak Fethiye’den çıkacak olan adaylarımızın arkasında olduğumuzu ifade ediyorum. Önemli olan bir Fethiyeli arkadaşımızın, kardeşimizin bu mevkilere bu makamlara gelebilmesidir.”

Uzun yıllar CHP yönetiminde görev aldığını belirten Aydın Tilkici: “Bu dönemde hem  Fethiye’nin hem Muğla’nın genç adayı olarak ve gençliğinde bir şeyler yapabileceğini göstermek amacıyla aday adaylığımı açıkladım. Delegasyonla ve üyeyle görüşerek onlarında olurunu aldık. Hem Fethiye’nin gücünü hem CHP’nin hem de gençliğin gücünü göstermek amacıyla böyle bir yola girdik. CHP yönetim kuruluna ve kadın kollarına desteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu