yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Turgay Öztürk, birlik mesajı vererek aday oldu

Turgay Öztürk, birlik mesajı vererek aday oldu

Ak Parti Fethiye Belediye Meclis üyesi Turgay Öztürk, birlik, beraberlik, şeffaflık ve ötekileştirmemek mesajı vererek ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Turgay Öztürk, birlik mesajı vererek aday oldu
Turgay Öztürk, birlik mesajı vererek aday oldu
Bu içerik 1915 kez okundu.

Başkanlık için aday olma amacının partideki küskünlük ve bölünmeleri bir araya getirerek AK Parti’ye yakışır bir ilçe başkanlığı yapacağını belirten Ak Parti Fethiye Belediye Meclisi Üyesi ve Fethiye İlçe Başkanı Adayı Turgay Öztürk, “2004 yılında Üzümlü belediye başkan adayı olarak Ak Parti ailesine katıldım ve az farkla belediye başkanlığını kaybettim. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde partimizin meclis üyesi adayı olarak yer aldım ve Fethiye Belediyesi meclis üyesi olarak seçilmemiz nasip oldu.  Şu an Fethiye Belediye meclis üyesi olarak hem katip üye, hem de Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi olarak görevime devam etmekteyim.

Siyasi Partiler; yönetim biçimi ve uzlaşma sanatı olan demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdır.  Siyaset hizmet makamı insan ise olmazsa olmazıdır. Ak Parti insan odaklı yönetim ve siyaset anlayışını benimseyerek millet iradesini esas kabul eder.  Milli iradenin egemen olabilmesi için bütün siyasal hakların ancak özgür kullanımı ile mümkün olabileceğine inanır. Ak Parti, kendisini siyasetin merkezinde konumlandıran bir kitle partisidir ve siyaset alanı uzlaşma kültürüne dayanır. Ak Parti’nin siyasi iddiası, hedefi ve gayesi Türkiye’yi refah ve huzura kavuşturmak,  kalkınmayı sağlamak, demokrasimizi  geliştirip  hukuk devletini  tesis ederek ülkemizi güçlendirmektir. Bu iddia, hedef ve gayeyi ortaya koyan Ak Parti’de görev üstlenmek;  partinin amaç ve hedeflerini benimsemek, hayata geçirilebilmeleri için gücü ve becerisi ölçüsünde katkıda bulunmak demektir.

Bu güç ve beceriye sahip olduğum inancındayım. Partimizin ekonomi, ulaşım, sağlık ve diğer alanlarda yaptığı reformların devam etmesine, partimizin daha büyük başarılara imza atmasına katkıda bulunmak son derece önem arz etmektedir. Bu ise vatandaşlarımız, partimize gönül verenler, üyelerimiz, teşkilat mensupları, delegeler, belediye meclis üyeleri, il yönetimi, milletvekillerimiz ve genel merkez ile etkin iletişim kurup uyumlu ve koordineli çalışmayı gerektirmektedir. Fethiye’mizdeki esnaf, sanatkar, işçi, çiftçi, köylü, memur, öğrenci, emekli,  tüccar, sanayici, bürokrasi,  sivil toplum kuruluşları ve tüm vatandaşlarımızın istek ve beklentilerini tespit ederek proje ve raporlar hazırlamak, Fethiye’mizin ekonomik gelişmesi ve kalkınması, istihdamın arttırılması, Fethiye’mizin hak ettiği tüm yatırım ve hizmetlere kavuşması, partimizin vizyon ve misyonuna uygun olarak hak ettiği yere gelmesi için azami gayreti göstermek, parti teşkilatımızda  birlik ve beraberliği sağlayıp, Ak Parti Fethiye ilçe teşkilatının kuruluşundan bu yana görev almış tüm kadroları kucaklayarak kardeşlik ve dayanışma içinde, etkin ve güçlü yönetim kadrosu oluşturarak, şeffaf yönetim ilkeleri ve ortak akıl ile istişare içinde yönetmek için; Mesaimin tamamını partimizin bir neferi olarak aktif bir çalışma sergilemek üzere parti tabanı  ve değişik  düzeylerinde  yaptığımız  istişareler sonucunda  elde  ettiğimiz konsensüs  üzerine Ak Parti Fethiye İlçe Başkanlığına aday olduğumu kamuoyuna saygılarımla arz ederim” dedi.

Birleştirici ve ötekileştirmeyen, şeffaf bir yönetim anlayışıyla ilçe başkanlığı yapacağını söyleyen Öztürk, destek verenlere teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu