Murat Başaran Seki Yaylası’na geliyor

Pop Müziğin sevilen isimlerinden Murat Başaran 23 Ağustos akşamı Seydikemer Belediyesi’nce düzenlenen konser etkinliğinde Seydikemerliler’i coşturacak

Murat Başaran Seki Yaylası’na geliyor
Murat Başaran Seki Yaylası’na geliyor
Bu içerik 1608 kez okundu.
Advert

Yaz aylarının değişmez adresi olan Seki Yaylası’nda Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşleri’nin 23’üncüsü gerçekleşiyor. Fatih Atlı, İsmail Balaban Orhan Okulu, Osman Aynur, Fatih Çakıroğlu gibi şampiyonların kispet giyeceği güreşler öncesinde vatandaşları muhteşem bir konser bekliyor.

Yine Seki Çayır’nda yapılacak konserde, Azıcık Ucundan, Hadi Sen de Kudur, Sana Ölürüm ve İşte O Sensin gibi albümleri ile müzik dünyasında büyük bir başarı yakalamasının yanı sıra Gökhan Özen, Hakan Peker, Sezen Aksu gibi isimlere verdiği besteleri ile dikkat çeken Murat Başaran, özellikle gençleri coşturacak.

Saat 23 Ağustos Cumaratesi saat 19:00’da başlayacak konsere etkinliğinde İsmail Uzunoğlu, Arif Sümbül, Ahmet Eraslan gibi yöresel sanatçıların yanı sıra; aynı zamanda TRT sanatçısı olan Tuğba Karakuş da türküleri ile Seydikemerli’lere müzik keyfi yaşatacak. Konser etkinliğinde hem türkü severleri hem de gençleri düşünerek hareket ettiklerini belirten Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, ücretsiz olan konsere, başta Seydikemerliler olmak üzer tüm bölge halkını davet etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor