yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Ölüdeniz’de servis tartışması

Ölüdeniz’de servis tartışması

Fethiye’nin Ölüdeniz Mahallesi’nde otel ve plajlara turist taşıyan servis minibüslerinin kaçak yolcu alarak haksızlığı yol açtığını savunan Ölüdeniz Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyesi dolmuş şoförü ve taksiciler eylem yaptı. Servis minibüsü ile otellerden turist taşıyan plaj işletmelerinden yanıt gecikmedi.

Ölüdeniz’de servis tartışması
Ölüdeniz’de servis tartışması
Bu içerik 2878 kez okundu.

Ölüdeniz Mahallesi’ndeki Kumburnu Plajı önünde toplanan dolmuş şoförleri ve taksiciler servis minibüsleri ile taşınan yolcuların toplu taşıma olarak hizmet veren kooperatiflerini mağdur ettiğini savundu. Yolcu taşıyan servisleri protesto eden dolmuş şoförü ve taksiciler Fethiye Kaymakamlığı’nın olaya el koymasını istedi.

54 dolmuş ve 71 taksinin kayıtlı olduğu Ölüdeniz Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyesi Kamil Erbaş, turizm sezonunda servis minibüsleriyle yapılan taşıma ile mağdur edildiklerini söyledi. Servis minibüslerinin otellerden aldığı müşterilerin yanı sıra yol üzerinden de yolcu alarak plajlara ücretsiz servis yaptığını öne süren Erbaş, kooperatif olarak rahatsız oldukları bu konuya bir çözüm getirilmesini istedi. D2 belgesiyle önceden gruplanmış tek hareket noktasından götürmek veya getirmek suretiyle sefer düzenlenerek taşıma yapabileceğini kaydeden Erbaş, “Buradaki çarpık taşıma nedeniyle dolmuş ve taksilerin yolcuları çalınarak haksız kazanç elde ediliyor. Bu haksız kazancın önlenmesi için mahallemize hizmet eden dolmuş ve taksilerin mağduriyetinin giderilmesini istiyoruz. Bugüne kadar birçok yere bu konuyu ilettik ama hiç bir geri dönüş olmadı. Yetkililerin acilen bu konu ile ilgilenmelerini rica ediyoruz.” dedi.

“DAHA DEĞİŞİK ŞEKİLDE SESLERİMİZİ DUYURACAĞIZ”

Ölüdeniz’e gelerek dolmuş şoförü ve taksicilere destek veren Fethiye Şoförler Odası Başkanı Hayri Topçu ise, şoför esnafının yıllardan bu yana aynı sıkıntıyı yaşadığını anlattı. Herhangi bir ticari taşıma belgesi olmayan araçların yerli ve yabancı turistleri plajlara taşıyarak kooperatife bağlı esnafın ekmeği ile oynadığını dile getiren Topçu, “Bu durum sadece Ölüdeniz de değil ilçemizin hemen hemen tüm turizm noktalarında yaşanmaktadır. Konu ile gerekli şikâyetlerimizi yetkililere bildirdik. Fakat henüz konu ile ilgili bir çalışma yapıldığını göremedik. Şoför esnafının artık dayanacak sabrı kalmadı. Eğer sesimizi duyan olmaz ise daha değişik şekillerde seslerimizi duyuracağız. Hiç kimsenin sabrı kalmadı.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu