FGD'den İsrail'e lanet

Fethiye Gazeteciler Derneği(FGD) İsrail ordusu tarafından Filistin'de gerçekleştirilen insanlık dışı uygulama için tepki geldi.

FGD'den İsrail'e lanet
FGD'den İsrail'e lanet
Bu içerik 1397 kez okundu.
Advert

Dünyada bazı Yahudilerin bile tepki gösterdiği, savaş suçu işleyen Siyonist İsrail hükümetinin hava saldırılarının ardından Gazze’ye kara harekâtı başlatması kabul edilemez. Kana doymayan Siyonist İsrail’e bütün dünya bir an önce dur demeli ve gerekli yaptırımlar uygulanmalıdır.

Dünyanın gözü önünde işlenen bu katliam nedeniyle Fethiye Gazeteciler Derneği yönetimi yazılı bazın açıklamasında bulundu. Dernek Başkanı Osman Baykuş ,”Fethiye Gazeteciler Derneği olarak biz de tepkimizi dile getiriyor, bu vahşetin bir an önce durdurulmasını istiyoruz.

Ortadoğu’da yaşanan karmaşadan faydalanmak isteyen ve yıllardır sistematik olarak Filistin halkı üzerine saldıran, başta bebekler olmak üzere sivilleri katleden, Siyonist İsrail Hükümetinin bu saldırıları kabul edilemez. Bu vahşete artık bazı Yahudiler bile dayanamaz oldu ve tepki göstermeye başladı. Gözü dönmüş Netenyahu hükümeti katliamı eleştiren kendi halkını dahi yaka paça gözaltına aldırmaya başlamış; can, kan, gözyaşı üzerinden yayılma politikasını devam ettirmektedir.

Bu insanlık suçunun bir an önce durdurulmasını, katil İsrail hükümetine gerekli yaptırımların uygulanmasını, hak ettiği cezanın da verilmesini istiyoruz. 1940’lı yıllardan bu yana İsrail’in yaptığı bu kez de yanına kar kalmamalı. Başta İslam dünyası olmak üzere bütün dünya bu soykırıma dur demelidir.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)