yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Koylara giriş ücreti alınmayacak

Koylara giriş ücreti alınmayacak

Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Aksazlar Koyu ve Küçük Samanlı Koyu Kapalı Teklif (Artırma) usulü ile 9,5 yıllığına ihale edildi. İhale şartnamesi gereğince, daha önce ücretli giriş yapılan koylara ücretsiz olarak girilebilecek.

Koylara giriş ücreti alınmayacak
Koylara giriş ücreti alınmayacak
Bu içerik 4004 kez okundu.
        Muğla'nın Fethiye ilçesinde bulunan Aksazlar ve Küçük Samanlı Koylarının ihalesi Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü Salonunda gerçekleştirildi. Koylar kapalı zarf usulü ile 9,5 yıllığına ihale edildi. İhalenin komisyon başkanlığını Yalçın Balcıoğlu yaparken üye olarak ise Yeşim Bodur, Mehmet Ekinci, Özgür Bayri ve Mehmet Acar görev aldı. İhaleye katılacak firmaların hazır bulunması ile komisyon ilk olarak Aksazlar Koyu'nun ihalesini gerçekleştirdi. 44 bin 068 TL muammen bedelle çıkılan ihaleyi 50 bin TL beden veren mevcut işletmeci Aksaz Tur. İnş. Tic Ltd. Şti aldı. 
 
        Komisyon ikinci olarak Küçük Samanlık Koyu'nun ihalesini gerçekleştirdi. Küçük Samanlık Koyu'na da Aksazlak koyunda olduğu gibi tek dosya verildi. Yıllık 44 bin 320 TL muammen bedel ile ihaleye çıkarılan koyu, 50 Bin TL bedel veren mevcut işletmeci Hüseyin Muyken aldı. 
 
        İhale sonrasında mevcut şartname hakkında bilgi veren İhale Komisyonu Başkanı Yalçın Balcıoğlu, koylara girişlerden ücret alınmayacağını söyledi. Daha önce girişte kişi başına alınan 3,5 TL ücretin şartname gereğince bundan sonra alınmayacağını ifade eden Balcıoğlu, "Sadece aracı ile giren kişiler oto park ücreti ödeyecek. Yaya olarak giren kişilerden kesinlikle ücret alınmayacak. Bu şekilde koyların vatandaşlar tarafından kullanımı da yaygınlaştırılmış olacak." dedi. 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu