yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Fethiyespor kaleci Fatih ile anlaştı

Fethiyespor kaleci Fatih ile anlaştı

Fethiyespor`da Nazilli Belediyespor`dan 1991 Nazilli doğumlu Fatih ÜGE ile resmi sözleşme imzalandı.

Fethiyespor kaleci Fatih ile anlaştı
Fethiyespor kaleci Fatih ile anlaştı
Bu içerik 2100 kez okundu.

Fethiyespor`da Nazilli Belediyespor`dan 1991 Nazilli doğumlu Fatih ÜGE ile resmi sözleşme imzalandı. Fethiyespor ile 3 yıllık anlaşma imzalayan genç oyuncu orta sahada görev yapacak.

Fethiyespor scouteri (yetenek izleme ve keşfetme) Cahit SEVİM "Son 3 yıldan bugüne kadar Galatasaray, Elazığ gibi süper lig takımlarının kadrosuna dahil etmek istediği fakat kulübü ile olan sözleşmesi nedeniyle bu transferlerin gerçekleşemediği yetenekli bir oyuncu. Kulübü ile olan sözleşmesi sona erince görüşerek hemen Fethiyespor kadrosuna dahil ettik. Fethiyespor`un hedefleri doğrultusunda takımımıza katkı sağlayacağına inandığımız, aynı zamanda gelecekte de bir çok süper lig takımının kulübümüzün kapısını çalacağı değerli ve genç bir oyuncuyu kazandığımızı düşünüyorum" dedi.

Sözleşmeyi imzalayan Fatih ÜGE "Gelen tüm tekliflerin içinden Fethiyespor`u tercih ettim. Tercih sebebim ise Fethiyespor`da hedeflerin yüksek oluşu ve huzurlu bir caima olması idi. Fethiyespor ailesi olarak burada güzel ve başarılı günleri hep birlikte yaşayacağımıza inanıyorum " dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu