yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Maaşlarından kısıp Soma'ya yardım ettiler

Maaşlarından kısıp Soma'ya yardım ettiler

Manisa’nın Soma ilçesinde yaşanan maden faciasının ardından, Türkiye’yi tek yürek haline getirerek başlatılan yardım kampanyasına Fethiye Belediyesi de dahil oldu. Belediye personelleri aldıkları maaşlardan belirli miktarlar ayırarak Soma’da hayatını kaybeden işçilerin geride kalan ailelerine gönderdi.

Maaşlarından kısıp Soma'ya yardım ettiler
Maaşlarından kısıp Soma'ya yardım ettiler
Bu içerik 1573 kez okundu.

Soma’da ki yaşanan maden faciasının ardından Türkiye genelinde başlatılan yardım kampanyasına Fethiye Belediyesi personelleri de katıldı. Kendi aralarında birleşerek aldıkları maaşlardan belirli miktarlar ayıran personeller, Soma maden ocağı faciasında hayatını kaybeden işçilerin ailelerine gönderdi.

Personelinin bu davranışı karşısında memnuniyetini dile getiren Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, facia oldu diye kimsenin eli koynunda beklemeden bir şeyler yapması gerektiğini dile getirdi. Soma'daki yaşanan acı tablonun bütün Türkiye'yi yasa boğduğunu söyleyen Saatcı, Fethiye Belediyesi personelinin de bu acıya kayıtsız kalmadığını aktardı. Ölenlerin geriye getirilemeyeceğini ama kalanların acısını bir nebze olsun azaltacak duyarlılığa ihtiyaç duyduğunu belirten Saatcı, "Daha önce de yaşamış olduğumuz doğal afetlerde olduğu gibi Fethiye Belediyesi ailesi sorumluluklarımı yerine getirerek aldıkları maaşlardan belirli miktarlar ayırarak bir rakam teslim ettiler bize. Yaklaşık on bin lira var burada. Bunu bizzat görevlendirdiğimiz arkadaşlarımız ile beraber yarın Soma’ya göndererek mağdur ailelerden yapabildiğimiz kadarına nakdi yardım olarak göndereceğiz.  Allah tekrar bu millete, bu ülkeye bu tip acıları ve üzüntüleri yaşatmasın ve bunları unutturacak daha büyük sıkıntılar vermesin. Arkadaşlarıma da gösterdikleri bu sorumluluklardan dolayı, sahiplenmeden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu