Saatcı Ölüdeniz mahallesinde esnafın sorunlarını dinledi

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, bugün mesaiyi Ölüdeniz Belediyesi’nde gerçekleştirdi. Gün içerisinde Hisarönü esnaflarını gezerek sorunları dinleyen Saatcı, tüm işletmecilere güzel bir turizm sezonu diledi.

Saatcı Ölüdeniz mahallesinde esnafın sorunlarını dinledi
Saatcı Ölüdeniz mahallesinde esnafın sorunlarını dinledi
Bu içerik 2138 kez okundu.
Advert

Seçimlerin ardından tüm beldeleri teker teker gezen vatandaşların ve esnafların sorunlarını dinleyen Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, büyükşehir yasasıyla Fethiye'nin mahallesi olan Ölüdeniz'de esnafları gezdi. Teker teker tüm esnaflara hayırlı işler dileyen Saatcı, güzel bir turizm sezonu geçirmeleri temennisinde bulundu. Öncelikle Manisa’nın Soma ilçesindeki maden faciası hakkında konuşan Saatcı, “Her şeyden önce Soma’daki maden faciası, elimizde ayağımızda can bırakmadı. Canımız gitti. Böyle günlerde hiçbir şeyin anlam ifade etmediğini biliyorum. Vefat edenlere Allah’tan rahmet, ailelerine bağ sağlığı diliyorum. Zaten Millet olmanın tezahürü böyle günlerde belli oluyor. Böyle günlerde acımızı paylaşacağız. Sevinçli günlerimizde de paylaşarak sevincimizi arttıracağız” dedi.

 

“Tek hedefimiz turizm sezonunun güzel geçmesi...”

Ölüdeniz bölgesi hakkındaki düşüncelerini de aktaran Başkan Behçet Saatcı, “Bize bağlanan bölgeleri dolaşıyoruz. Esnaf arkadaşlarımızın nabzına bakıyoruz. Görsel olarak gözümüze takılanları not alıyoruz. Tek hedefimiz gözbebeğimiz dediğimiz Ölüdeniz’imizin, Hisarönü’nün, Ovacık’ın turizm sezonunun güzel geçmesi. Esnaf arkadaşlarımızın burada hak ettiği payı alması… Düşüncemiz budur. Daha öncede belirttim. Daha yeni geldik. Gelir gelmez de sezona girdik. Çok fazla bu sezon içerisinde kafamızdaki düşünceleri hayata geçirme şansımız yok. Temizlik, peyzaj, biraz disiplin, biraz işgaliyeler ve tabelalar konusunda bu bölgedeki esnaf arkadaşlarımız ve STK’lar bize tam destek vermişlerdi. Bunları kademe kademe hayata geçireceğiz. Bunları yaparken tabi ki yıkarak dökerek değil, esnaf arkadaşlarımızla ilgili sektörlerle görüşerek bunları yapacağız. İnanıyorum ki, 2015 yılında çok daha farklı bir konuma gelecek. Ben bize destek veren tüm arkadaşlara teşekkür ediyor, hayırlı işler diliyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)