Saatcı: Her şeyi yapmaya hazırız

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Ölüdeniz avuç içi gibi bir yer. Biz sizin istediğiniz her şeyi yapmaya hazırız. Küçük düşünmeyeceğiz. Ölüdeniz gibi bizim kaşıkçı elmasımız olan böyle bir doğa harikasında 8 pound’a oda fiyatı olmaması gerekiyor. Ölüdeniz’in hakkı bu değildir” dedi.

Saatcı: Her şeyi yapmaya hazırız
Saatcı: Her şeyi yapmaya hazırız
Bu içerik 1940 kez okundu.
Advert

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Fethiye’de olduğu gibi belde ve köylerde de yapılacak hizmetler öncesi bölge sakinleriyle toplantılar gerçekleştirmeye başladı. Bu kapsamda Başkan Behçet Saatcı,  Fethiye Belediyesi’nin Ölüdeniz ek binasında bölge işletmecileriyle bir araya geldi.

“Önce Disiplin gelecek!”
İşletme sahipleriyle birçok konuda görüş alışverişinde bulunan Başkan Behçet Saatcı, acil yapılması gereken işleri ve ilerleyen yıllarda bölgeye kazandırılması planlanan projeleri esnaflarla paylaştı. Bölgeye öncelikle disiplinin gelmesi gerektiğinin altını çizerek konuşmasına başlayan Saatcı, “Turizm komisyonundan da oy birliği ile geçen ve buradaki kanaat önderleri arkadaşlardan aldığımız bilgilere göre çoğunluğunun kalkmasının istediği, el emeği göz nuru işleri hariç, dükkânda satılan fabrikasyon ürünle, stant dediğimiz yerlerde aynı ürünleri satılmasını engellememiz gerekiyor. Burada haksız bir rekabet oluşuyor. Bir diğer konu peyzaj. Ölüdeniz ve Hisarönü dediğimiz bölgeleri yeşillendirmeye çalışacağız. Bir diğer önemli konu ise disiplin. Bu bölgede disiplin sağlayacağız” dedi.

 

“Sizin istediğiniz her şeyi yapmaya hazırız!”
Başkan Saatcı aynı zamanda sunumlar eşliğinde özellikle Hisarönü’ndeki görüntü kirliliklerini işletme sahiplerine gösterdi. Bölgede peyzaj çalışmaları yapılmasının gerekliliğinden bahseden Saatcı, “Ölüdeniz gibi bizim kaşıkçı elmasımız olan böyle bir doğa harikasında oda fiyatı 8 pound olmaması gerekiyor. Ölüdeniz’in hakkı bu değildir. Biz sizin istediğiniz herşeyi yapmaya hazırız. Hiçbir zaman küçük düşünmeyeceğiz”  ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)