Kastamonu'daki borcu için Fethiye'de intihara girişti

Kastamonu'daki ev sahibine borcu olduğunu iddia eden bir genç Muğla'nın Fethiye ilçesinde özel bir hastanenin çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu.

Kastamonu'daki borcu için Fethiye'de intihara girişti
Kastamonu'daki borcu için Fethiye'de intihara girişti
Bu içerik 2889 kez okundu.

Olay saat 12.00 sıralarında Tuzla Mahallesi, Sadi Pekin Caddesi üzerinde bulunan Fethiye Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’nde meydana geldi. Kastamonu'daki ev sahibine senet karşılığında borçları olduğunu söyleyen Mehmet Heyder(36), hastanenin çatısına çıkarak intihar etmek istedi. Çatı kenarına oturan ve intihar edeceğini söyleyen Heyder'e hastanenin psikiyatri  doktorları ve polis ekipleri tarafından müdahale edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri Heyder’i ikna etmeye çalışırken, itfaiye ekipleri binanın önünde branda açtı. Mehmet Heyder, kendini görüntüleyen gazetecilere ise ayakkabılarını fırlattı.

Hastanenin psikiyatri doktorları Heyder'i ikna etmek için yaklaşık 1 saat boyunca çaba sarf etti. Ekiplerden su isteyen Mehmet Heyder çatıda su içerken baygınlık geçirdi. Bu sırada ikna için bekleyen ekipler bayılan genci çatıdan alarak hastane acil servisinde tedavi altına aldı.

Hastane yönetiminden Başhekim Murat Aynacı, intihar girişiminde bulunan Mehmet Heyder'in hastaneleri ile ilgisinin olmadığını söyledi. Heyder'in Kastamonu'ndaki borçları nedeniyle intihar etmek istediğini anlatan Aynacı, "Sabah 12.00 sularında  hastanemizin çatısına çıkan Mehmet Heyder, intihar girişiminde bulunmuştur.  Hastanemiz psikiyatri uzmanları genci ikna etmek için hemen müdahale ettiler. Heyder'in hastanemizde ne kaydı nede daha önce gelmişliği var. İntihar girişiminde bulunan gencin Kastamonu'da bulunan ev sahibine olan borçları nedeniyle intihar etmek istediğini öğrendik. Daha önceden rahatsızlığı bulunan Heyder, çatıda baygınlık geçirmesi sonrasında polis ekipleri tarafından alınmıştır. Şuan hastanemizde tedavisi yapılmaktadır." dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)