İnternet kafede darp iddiası

Fethiye ilçesinde bir internet kafe sahibi, müşteri olarak bulunan çocuğu darp ettiği iddiasıyla polis tarafından gözaltına alındı.

İnternet kafede darp iddiası
İnternet kafede darp iddiası
Bu içerik 2285 kez okundu.
Advert

Edinilen bilgiye göre, Turizm Otelcilik Meslek Lisesi öğrencisi Deniz D. (14) öğle tatilinde Cumhuriyet Mahallesi 504. sokak üzerinde bulunan bir internet kafeye geldi. Burada arkadaşları ile oyun oynayan lise öğrencisi, oturduğu bilgisayarın bozuk olan kulaklığını yan masadaki kulaklıkla değiştirmek istedi. Bu sırada internet kafe sahibi M.S. S.(41) küfür ederek lise öğrencisine bağırmaya başladı. Hırsını alamayan işletme sahibi daha sonra Deniz. D'yi boğazından tutarak darp etmeye başladı. Kafe sahibi tarafından darp edilen Deniz D. evine giderek durumu annesine anlattı. Bunun üzerine polisi arayan aile internet kafeye gelerek işletme sahibinden şikayetçi oldu. Olay yerine gelen ekipler darp edildiğini iddia eden Deniz D.'yi sağlık kontrolünden geçirmek için hastaneye götürürken, işletme sahibini ifadesini almak üzere karakola götürdü.

Yaşadıklarını anlatan lise öğrencisi Deniz D., kafe sahibinin kendisini bilgisayarın kulaklığını değiştirdiği için dövdüğünü söyledi. Konuşmakta zorlanan ve boynunda kızarıklıklar bulunan Deniz D., "Oturduğum bilgisayarın kulaklığı arızalıydı. Ben de yan masada boşta duran kulaklıkla değiştirmek istedim. Bu sırada bana küfür etmeye başladı. Boğazımdan tutup duvara yasladı." dedi.

Oğlunun internet kafe sahibi tarafından darp edildiği için polise şikayetçi olan baba Devrim Duran, kafe sahibinin kendisini kavga ettik diyerek savunmasına tepki gösterdi. 40 yaşındaki bir kişinin 14 yaşında bir çocukla kavga edemeyeceğini anlatan baba, "Bir kulaklık için oğlumu darp etti. Kendisinden şikayetçiyim." şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)