CHP'li heyetten itiraf; uğraştık ama deviremedik

CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz ve CHP’den seçilen belediye meclis üyeleri, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinin galibi Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya tebrik ziyaretinde bulundu.

CHP'li heyetten itiraf; uğraştık ama deviremedik
CHP'li heyetten itiraf; uğraştık ama deviremedik
Bu içerik 2393 kez okundu.
Advert

Saatcı, kendisini ziyaret eden CHP'li grubu belediye’nin çatı katındaki kafe'de ağırladı.

CHP heyeti ve Başkan Saatcı, samimi bir şekilde sohbet ederek seçimleri ve sonuçlarını değerlendirdiler. CHP Adayı Keramettin Yılmaz’ın sohbette, “Başkanım Demokrat Partiyi seçerek gerçekten zor bir tercih yaptınız. Zoru başardınız, tebrik ediyorum” sözlerine, ziyarette bulunan CHP’nin geçen dönem Belediye Meclis Üyesi Veli Pabuşçu “Buna rağmen çok uğraştık ama sizi yine deviremedik” sözlerini ilave etmesi, salonda kahkahalarla karşılandı.

 

Sohbet havasında geçen ziyarette 30 Mart Yerel Seçimlerine Başkan Saatcı’nın rakibi olan, CHP Eski Adayı Keramettin Yılmaz, güzel bir seçim dönemini geride bıraktıklarını söyledi. Yılmaz, "İlçe başkanımız, meclis üyesi arkadaşlarımızla birlikte Sayın Başkanımız Behçet Saatcı’yı tebrik ediyoruz. Kutluyoruz. Başarılar diliyoruz. Biz hepimiz buralıyız. Fethiye için ‘biz de varız’ dedik. Fethiyeliler Sayın Başkanımızı tekrar Başkan olarak seçtiler. Ben hem Fethiyelileri, hem başkanımı kutluyorum. Başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ise, “Arkadaşım olarak gördüğüm, bu dönem rakip olduğumuz Keramettin kardeşime, buraya gelme lütfunda bulunan seçilmiş belediye meclis üyesi arkadaşlarıma gösterdikleri nezaketten dolayı teşekkür ediyorum. İyi bir çalışma dönemi diliyorum. Sayın Başkanlarımın da ifade ettiği gibi, sandıktan çıkan iradeye hepimiz saygı göstereceğiz. Eminim ki, önceliğimiz Fethiye olacak, Fethiye’nin problemleri ve Fethiye’nin güzellikleri olarak daha önceki dönemlerde olduğu gibi parti ayrımı gözetmeksizin Fethiye’nin faydası olan işlerde hep beraber ‘evet’, farklı düşüncelere de ‘Hayır’a da hepimizin saygısı var. Ben bu anlamda tekrar ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Farklı bir ekibin olmasını ben hep artı olarak gördüm. Farklılık gerçekten tek seslilikten çok daha iyidir. Önemli olan orkestrada ki sesleri biraraya getirerek, güzel bir müziğe çevirebilmektir. Bunu yapacak kabiliyetli ve kapasitede arkadaşlarla çalışıyor olmaktan bende keyif alacağım. Öncelik Fethiye olduğu için hiç birimizin bu anlamda bir tereddüttü yok. Arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İnşallah güzel işlerin altına imzamızı atacağız” şeklinde konuştu.

 

Bu sözler karşısında kendisini ziyaret eden heyete teşekkür eden Başkan Saatcı, “Fethiye için inşallah hep birlikte çok güzel işler başaracağız” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)