Yemek yediği restoranı soydu

Fethiye ilçesinde kız arkadaşıyla restoranda yemek yiyen bir kişi, yemek yediği restoranın bilgisayarını çaldı.

Yemek yediği restoranı soydu
Yemek yediği restoranı soydu
Bu içerik 1962 kez okundu.
Advert

Edinilen bilgiye göre Halil Ö. isimli bir kişi turist sevgilisi ile akşam yemeği için Fethiye Balık Hali'ne  geldi. Burada kız arkadaşıyla yemek yiyen ve uzun süre masada oturan Halil Ö. kız arkadaşı tuvalete gitmek için masadan kalktığı sırada restoranın bilgisayarını çaldı. Mutfak girişinde masanın üzerinde duran laptop çantasını alan zanlı, çaldığı bilgisayarı kendi çantasına koydu. Bir müddet daha oturan zanlı ve sevgilisi yemek parasını ödeyip restorandan ayrıldı.

Bilgisayarının olmadığını fark eden restoran sahibi bir müddet etrafta çantayı araştırdı. Bilgisayarını bulamayan işletme sahibi güvenlik kameralarına baktı. Burada bilgisayar çantasının müşterisi tarafından çalındığını anlayan işletme sahibi durumu polis ekiplerine bildirdi. Görüntü kayıtlarını inceleyen ekipler hırsızlık zanlısı olarak Halil Ö'yü tespit etti. Antalya'da karıştığı 4 ayrı hırsızlık suçundan sabıkası bulunduğu Halil Ö. polis ekipleri tarafından kız arkadaşıyla alışveriş yaparken yakalanarak gözaltına alındı.

Halil Ö. sorgusunun ardından Fethiye Adliyesi'nde hakim karşısına çıkarıldı. Halil Ö. ile birlikte restoranda yemek yiyen kız arkadaşı hakkında herhangi işlem yapılamayarak salınıverdi.

 

HIRSIZLIK ANI GÜVENLİK KAMERASINA

Öte yandan hırsızlık anı işyerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde, restorana gelen Halil Ö.'nün kız arkadaşıyla yemek yiyip sohbet ettiği görülüyor. Kız arkadaşı tuvalete giden Halil Ö. yerinden kalkıp çantayı alıyor. Çantayı kendi masasına götüren Halil Ö., 15 dakika daha oturduktan sonra garsonlarla vedalaşıp restorandan ayrılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samanlık koyu halkın koyu oldu; tamamen ücretsiz
Samanlık koyu halkın koyu oldu; tamamen ücretsiz
Körfez'de görülen balina heyecana neden oldu
Körfez'de görülen balina heyecana neden oldu