Yılmaz'dan ilk açıklama geldi

CHP'li Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, yerel seçimlerin ardından bir açıklama yayınlayarak durum değerlendirmesinde bulundu.

Yılmaz'dan ilk açıklama geldi
Yılmaz'dan ilk açıklama geldi
Bu içerik 3042 kez okundu.
Advert

Basın kuruluşlarına mail yoluyla ulaştırılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

Uzun ve yorucu bir seçim çalışması dönemini 30 Mart itibariyle sandıklara giderek sonlandırmış bulunuyoruz. Nitekim Fethiyeliler bu seçimlerde oylarını kullanmış ve başka bir arkadaşı ve ekibine görevi vermişlerdir.

Allah’tan her zaman ger şeyin hayırlısını istedim. Bu seçimde de hep hayırlısıysa nasip etsin dedim. Hayırlısı buymuş. Seçilen arkadaşlara başarılar diliyorum.

14 aydan bu yana yaptığımız yoğun çalışmalarda bizlerden ilgi ve desteklerini esirgemeyen halkımıza, bizlere oy vermiş ya da vermemiş herkese teşekkürlerimi sunuyorum .

Yanımızda yer alarak bizlerle birlikte gece gündüz demeden koşturan çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

İlk kez Büyükşehir sıfatıyla girmiş olduğumuz bu seçimde Fethiye tüm Muğla bölgesi olarak yeni bir yapıyla hizmetlere kavuşacaktır. Muğla ve Fethiye’miz için hayırlı olmasını diliyorum.

Çalışmalarımız boyunca sesimizi tüm Fethiyelilere duyuran vefakar basınımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu sonuçların bir kez daha hepimiz için hayırlı olmasını diliyor, kazanan ekibe başarılar diliyorum. Saygıdeğer Fethililere selamlarımı, sevgilerimi sunuyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samanlık koyu halkın koyu oldu; tamamen ücretsiz
Samanlık koyu halkın koyu oldu; tamamen ücretsiz
Körfez'de görülen balina heyecana neden oldu
Körfez'de görülen balina heyecana neden oldu