Fethiye’nin başkan adayları oylarını kullandı

30 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde Muğla’nın Fethiye ilçesinde belediye başkan adayları oylarını kullandı. Her biri farklı okullarda oy kullanan 4 aday da seçimin Fethiye ve Türkiye için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Fethiye’nin başkan adayları oylarını kullandı
Fethiye’nin başkan adayları oylarını kullandı
Bu içerik 1816 kez okundu.
Advert

 30 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri bugün yapılıyor. Seçimler kapsamında Fethiye’de 99 bin 322 seçmen 334 sandıkta oy kullanmaya başladı. Fethiye Belediye başkanlığı için aday olan isimler de bugün sandık başına giderek oylarını kullandı. Demokrat Parti’nin adayı Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, oyunu Yunus Nadi İlköğretim Okulu’nda kullandı. Eşiyle birlikte sandık başına gelen ve kendisini 4. Dönem başkan yapmasını istediği oyunu kullanan Saatcı, sorunsuz bir seçim geçirilmesi talebinde bulundu.

Seçimlerin Fethiye’ye hayırlar getirmesi temennisinde bulunan AK Partili aday Muhsin Eryılmaz da oyunu Karayolları Müdürlüğü Hizmet Binası’nda kullandı. Fethiye’nin değişim için kararını sandık başında vereceğini söyleyen Eryılmaz, sandıktan çıkan sonuçların herkes için hayırlı olmasını dileyerek, rakiplerine seçim sürecinde gösterdikleri gayretli çalışmaları için başarılar diledi.

Fethiye Belediyesi için aday olan CHP’li Keramettin Yılmaz da oyunu Ölüdeniz İlköğretim Okulu’nda kullandı. Eşi ile birlikte sandık başına gelen Yılmaz, millet idaresinin bugün sandığa yansıyacağını kaydetti.

MHP’li belediye başkan adayı Mehmet Üyük ise oyunu Çamköy beldesinde Çamköy İlköğretim okulu’nda kullandı. Yoğun bir seçim sürecinin ardından karar noktasına geldiklerini belirten Üyük, halkın sandık başında gücünü ve iradesini en iyi şekilde göstereceğine inandığını açıkladı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)