Yılmaz, Altı Nokta Körler Derneği'ni ziyaret etti

CHP Ölüdeniz Belediye Başkanı ve CHP Fethiye Belediye Başkan adayı Keramettin Yılmaz 27 Mart 2014 tarihinde Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şubesini ziyaret etti.

Yılmaz, Altı Nokta Körler Derneği'ni ziyaret etti
Yılmaz, Altı Nokta Körler Derneği'ni ziyaret etti
Bu içerik 1230 kez okundu.
Advert

Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şube Başkanı Mehmet Üstün yaptığı konuşmada; "Keramettin Yılmaz’ı çok yakından tanıyorum. Çocukluktan beri birbirimizi tanıyoruz. Önceki yıllarda çalışmalarımız oldu. Ve bizim derneğimize de desteğini esirgememiştir.

Kendisine engelli sorunlarıyla ilgili bilgi ve belgeleri sunmuş olduğumuz dosyalardan yaralandığını ve bu konularla ilgili seçim beyannamesinde engellilerle ilgili projelerinin olduğunu gördük. Biz Altı Nokta Körler Derneği olarak yerel yönetimlerden beklentilerimizle ilgili sorunlarımızı bizi ziyaret eden Belediye Başkan adaylarına ve siyasi partilere sunduk. Engellilerle ilgili konularda engellilerin söz ve karar sahibi olmaları engellilerle ilgili çalışmalar yapılırken engelli örgütlerinin görüşlerinin alınması çok önemli" dedi.

 

Ziyarette konuşan Belediye başkan adayı Keramettin Yılmaz da Altı Nokta Körler Derneği kamu yararına çalışan üyelerinin bilinçli ve mücadeleci olduğunu bildiğini söyledi. Engellilere yönelik çok önemli projelerinin bulunduğunu anlatatn Yılmaz, "Engellilerle ilgili konukevleri, tedaviler için şehir dışına gitmeleri gerektiği zaman Belediye olarak bunu üstlenerek bu durumdaki vatandaşlarımıza yardımcı olacağız. Ulaşım konusunda yasaların bize verdiği yetki çerçevesinde engellilerin rahatı ve huzuru için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağımızın bilinmesini isterim." dedi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)