Eryılmaz, Karagedik'in makus talihi değişecek

Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz ve belediye meclisi üyesi adayları Karagedik’te de düzenlenen mahalle toplantısında halka hitap etti.

Eryılmaz, Karagedik'in makus talihi değişecek
Eryılmaz, Karagedik'in makus talihi değişecek
Bu içerik 1696 kez okundu.
Advert

Ak Parti Fethiye İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi, İlçe Başkanlığı, kadın ve gençlik kollarının katkılarıyla Karagedik Mahallesi’nde yapılan mahalle toplantısı miting havasında geçti. Karagedik’in damadı Ak Parti Fethiye İlçe eski Başkanı Mustafa Ali Türkan’ın konuşması coşkuyu arttırırken, Türkan, Fethiye Belediyesi’nin merkez mahallesi olmasına rağmen karagedik’in hizmet alamadığını, Ak Parti belediyeciliği ile makus talihin kırılacağını vurguladı.

Bahtı kara Karagedik

Ak Parti Fethiye İlçe eski Başkanı Mustafa Ali Türkan, “Burada birçok dostumuz, tanıdığımız, akrabamız var. Belki bilmeyenler olabilir. Ben Karagedik’in damadıyım, bundan da şeref duyuyorum, onur, gurur duyuyorum,arkadaşlar bugün burada Karagedik’in hak ettiği yerde olmadığını düşünen halkımız var doğru mu? Kara gediğin bahtının kara olması acaba adından mı geliyor dedim. Karagedik ya. ama düşündüm Karagözler’in de bahtının kara olması lazım ama değil çünkü orada Tırnağı ojeli insanlar var,ama burada eli kınalı analarımız, eli nasırlı kadınlarımız var. Karagedik’in bahtının kara olması adından değilmiş,neyindenmiş? Burada yaşayan insanlardanmış. Fethiye’nin en büyük mahallelerinden Karagedik’te semt pazarının dahi olmaması Karagedik’lilerin suçu mu? Sağlık ocağının olmaması, buradan Günlükbaşı’na kadar gitmek zorunda kalması Karagediklilerin suçu mu? 30 Mart’ta size büyük bir iş düşüyor. 30 Mart’ta Karagedik’in bahtını ak etmek, başını dik etmek için çok büyük bir fırsat var” dedi.

Her mahalleye eşit hizmet

Her konuşmasında her mahalleye eşit hizmet, toplumsal barış, 2B, imar, TOKİ gibi sorunları aşacaklarını beyan eden ve üzerine basa basa taahhütte bulunan Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz, Karagedik’te de Karagediklinin sorunlarını bir bir sayarak çözüm önerilerini de sıraladı. Fethiye’de hayata geçirecekleri mega projeler ile iş, aş, istihdam yaratacaklarını belirten Muhsin Eryılmaz, “Artık Fethiye’de 30 Mart’ta değişim kaçınılmaz oldu,ama bu değişim ya ileriye ya da geriye dönük olacak,adayın bir tanesi şunu söylüyor,ciddiye alıp cevap bile vermedim ama buradan vereyim bir daha bunu ağzına bile almasın. Diyor ki ben Ak Parti ya da Cumhuriyet halk Partisi’nden aday olsaydım bu arkadalar olamayacaktı. Bu size yapılacak en büyük haksızlıktır, bize yapılacak en büyük haksızlıktır. Ben buraya onun değil sizlerin sayesinde geldim. Tamamen siz istediğiniz için ben buraya geldim, aday oldum. Daha da ileri gidiyor diyor ki hâdlerini bilsin. Sen kim, bize had bildirmek kim, sen önce haddini bileceksin, zamanı geldiğinde çekilmesini bileceksin. Bilmiyorsan zamanı geldiğinde bu halk sana haddini bildirir” dedi.

 

CHP’lilere, MHP’lilere bütün partililere seslenen Eryılmaz, “Hangi partiye mensup olursanız olun. Ben Cumhuriyet Halk Partililere, Milliyetçi Hareket Partili kardeşlerime sesleniyorum, onların hepsi biliyor ki bu işi en iyi şekilde Muhsin Eryılmaz yapar diyorlar. Buna herkes inanıyor, güveniyor Fethiye’de. Bundan hiç şüphemiz yok, çünkü bana bunu herkes hissettiriyor” diyerek “İşte kadro, işte meydan. Hepinizin desteğini bekliyoruz. Destek sizden hizmet bizden” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samanlık koyu halkın koyu oldu; tamamen ücretsiz
Samanlık koyu halkın koyu oldu; tamamen ücretsiz
Körfez'de görülen balina heyecana neden oldu
Körfez'de görülen balina heyecana neden oldu