Toklu'ya Saliha nineden tokat gibi cevap

Miting meydanlarında hızını alamayan CHP'li Mustafa Toklu'nun yalanlarına 80 yaşındaki Saliha Nine'den tokat gibi yanıt geldi.

Toklu'ya Saliha nineden tokat gibi cevap
Toklu'ya Saliha nineden tokat gibi cevap
Bu içerik 2556 kez okundu.
Advert

CHP'nin Hıdırlık'ta düzenlediği mahalle mitinginde Mustafa Toklu'nun sarfettiği "Bu kadının evini belediye yıktı" şeklinde ne siyasi ahlaka ne de vicdanlara yakışmayacak o sözlerine mülk sahibi Saliha Muslu'dan tokat gibi yanıt geldi. İmar revizyon planında yol kenarında yer alan müstakil ev, belediye ekiplerince yasa gereği yıkılmış, yerine ise yine Fethiye Belediyesi tarafından en modern şekilde inşası tamamlanarak sahibine beş kuruş harcatılmadan teslim edilmişti.

 

Saliha Nine: Yalancılık Çok Kötüdür

Ancak bunu bile seçim malzemesi yapan CHP'nin meydanlarda halkı kandırarak asılsız sözler sarf etmesine mülk sahibi Saliha Muslu bile isyan etti. 80 Yaşındaki Saliha nine basında çıkan haberleri yalanlayarak Hıdırlık'ta Mustafa Toklu'nun yaptığı konuşmanın tamamen yalan sözlerden ibaret olduğunu söyledi. İmar revizyon planında evinin yol kenarı dışında olduğunu belediye tarafından kendisine iletildiğini ve yerine yenisinin de belediye tarafından yapılacağı sözü verildiğini ve bu sözün Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı tarafından yerine getirildiğini belirten Saliha Muslu, "Bu evi belediye yaptı. CHP'nin Hıdırlık mitinginde kara bir oğlanın söylediği evi belediye yıktı, ev sahipleri mağdurlar" sözü tamamen yalandır. Yalancılıkta çok kötü bir şeydir" dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)