Hocam bu tip hatalara düşmesin

CHP Fethiye İlçe Teşkilatı tarafından yapılan proje tanıtım toplantısında CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir'in kendi siyasi partisinin Fethiye’de 3 puan önde olduğunu açıklamasını eleştiren Behçet Saatcı, konuyla ilgili bir açıklama yayınladı.

Hocam bu tip hatalara düşmesin
Hocam bu tip hatalara düşmesin
Bu içerik 1451 kez okundu.
Advert

Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı basın açıklamasında şu sözlere yer verdi; “Kamuoyunun malumu 20 Mart’tan sonra seçim yasakları başladı. Bu tarihten itibaren artık anket sonuçlarına ilişkin herhangi bir belge veya yorum kamuoyuna açıklanamıyor.

Basın yayın organlarıyla da bunlar söylenemiyor. Kendisine çok saygı duyduğum, akademisyen kimliğine de saygı duyduğum CHP Milletvekilimiz Sayın Nurettin Demir hocamız, Pazar günü Cumhuriyet Halk Partisi’nin proje tanıtım toplantısında, kendisi de Allah var birkaç defa git gel yaşayarak, ağzından bazı kelimeler çıkardı. Daha sonra bunun pişmanlığını yüz ifadeleriyle dile getirdi.

Kendi siyasi partisinin kamuoyu araştırmalarında kendi partisinin yüzde 3 önde olduğunu ifade etti. Gönül arzu ederdi ki, bu ifadeleri hocam belgeleriyle paylaşsın. Bakın bizim daha önce kamuoyunda araştırmasını yaptığımız ve şuan yasak olduğu için açıklamadığım raporun ön kapağı budur. Kamuoyu araştırmalarını açıkladığınız zaman şirket adını, tüm doneleri, katılımcıları, görüşleri, yaptırmış olduğunuz anketin faturasını kamuoyuna ibraz etmek zorundasınız. Aksi takdirde suç işlersiniz. Ben hocamı şikayet gibi bir şey aklımdan dahi geçmez. Ancak profesör ve akademisyen kimliği ile tanıdığımız hocamızın Allah var, bu tip hatalara düşmemesini yeğlerdim”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samanlık koyu halkın koyu oldu; tamamen ücretsiz
Samanlık koyu halkın koyu oldu; tamamen ücretsiz
Körfez'de görülen balina heyecana neden oldu
Körfez'de görülen balina heyecana neden oldu