Başkan Doğan’a teşekkür plaketi

Çiftlik Ali Rıza Köse İlkokulu-Ortaokulu Müdürü İsmet Hasgül, maddi ve manevi katkılarından dolayı Çiftlik Belediye Başkanı M. Halil Doğan’a bir teşekkür plaketi takdim etti. Başkan Doğan ayrıca okula kamelya ve bank da hediye etti

Başkan Doğan’a teşekkür plaketi
Başkan Doğan’a teşekkür plaketi
Bu içerik 2289 kez okundu.
Advert

Okul bahçesinde gerçekleştirilen törende öğrenciler, Çiftlik Belediye Başkanı M. Halil Doğan’a sevgi gösterilerinde bulundular. İlk olarak konuşan Çiftlik Ali Rıza Köse İlkokulu-Ortaokulu Müdürü İsmet Hasgül, “Maddi ve manevi katkılarından dolayı başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Çiftlik Belediye Başkanı M. Halil Doğan konuşmasında, “Yeni dönemde de buraya elimizden geldiği kadar hizmet edeceğiz. Tabi ki içimizde bir burukluk var… Öğrencilerimizin neşesini ve gözlerindeki pırıltıyı çok fazla göremeyeceğiz, onun da bir üzüntüsü var. Sizleri çok sevdik ve hizmet etmekten büyük gurur duyduk. Sizlere öğrencilik hayatınızda, öğretmenlerimize de eğitimcilik görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Konuşmanın ardından Çiftlik Ali Rıza Köse İlkokulu-Ortaokulu Müdürü İsmet Hasgül, maddi ve manevi katkılarından dolayı Çiftlik Belediye Başkanı M. Halil Doğan’a bir teşekkür plaketi takdim etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor