Eryılmaz: Ölüdeniz'in hali içler acısı

Akarca ve Foça Mahallelerinde vatandaşa hitap eden Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı adayı Muhsin Eryılmaz, “Alevi’si, Sünni’si, Türk’ü, Kürt’ü, Laz’ı, Roman’ı biz bir bütünüz. Kimse ayıramaz, ayırmaya kalkanlar karşısında bizi bulur.” dedi.

Eryılmaz: Ölüdeniz'in hali içler acısı
Eryılmaz: Ölüdeniz'in hali içler acısı
Bu içerik 1597 kez okundu.
Advert

Önceki akşam Ak Parti Fethiye Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından Akarca ve Foça Mahallelerinde düzenlenen toplantılara da katılım beklenenin üzerinde oldu. Akarca Meydanı’nda düzenlenen toplantıda konuşan Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Prof. Dr. Mansur Harmandar, 30 Mart’tan sonra Muğla’nın, Fethiye’nin makus talihini kıracağını ve Ak Belediyecilikle tanışacağını söyledi. Harmandar, Eryılmaz ve ekibine de sonuna kadar kefil olduğunu belirterek, “Bu seçim Muğla için, Fethiye için çok önemli. Eğer Muğla’ya, Fethiye’ye daha fazla hizmet istiyorsak proje üretecek, daha çok çalışacak, merkezi hükümetin imkanlarını bölgeye taşıyacak kişiyi seçmeliyiz. Burada da bu işi en iyi yapacak ekip Ak Parti’nin ekibi, Muhsin kardeşimiz ve kadrosudur” dedi.

Fethiye’de korkusuz günler başlayacak

Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı adayı Muhsin Eryılmaz, 30 Mart’tan sora Fethiye’de korkusuz günlerin başlayacağını, kimsenin tedirgin olmayacağını söyledi. Behçet Saatcı yönetiminin fethiye2de korku imparatorluğu oluşturduğunu söyleyen Eryılmaz, “İnsanlarımız çok büyük bir korku ve tedirginlik içinde. 30 Mart’tan sonra belediye başkanı ne diyecek, ne yapacak, evimi, işyerimi mi yıkacak, ceza mı yağdıracak diye. Yarın benim binam yıkılacak mı, belediye başkanı ne diyecek, acaba şunu yapsam bana bunu yapar mı diye asla korkmayacak. Fethiye’de korkusuz günler başlayacak. Biz imar düzenlemesi yaparak mevcudu koruyacağız. Biz yıkıcı değil yapıcı olmaya geliyoruz”

 

Ölüdeniz’in hali içler acısı

“Ölüdeniz’de ne yapılmış diye bakıyorsunuz. Ölüdeniz denince dünya tanıyor. Sadece Fethiye, Muğla değil Antalya’nın, Türkiye’nin tanıtım kitapçıklarında, filmlerinde, kataloglarında Ölüdeniz’in fotoğrafı yer alıyor. Dünyanın incisi, dünyanın göz bebeği Ölüdeniz’in hali içler acısı. Belceğiz’in durumu içler acısı. İçme suyu yine şişelerle alınıyor da ya kullanma suyu? Kuyulardan, artezyenlerden karşılanıyor. Bu asırda tankerlerle Ölüdeniz’e su taşınıyor.” diyen Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz, “Ya 10 yılda Ölüdeniz’in kanalizasyon sorununu aşamamış bir kişi Fethiye’yi hele hele yeni sınırlarıyla 41 mahalleden oluşan yeni ve büyük Fethiye’nin sorunlarını çözebilir mi?” dedi.

 

Sarıhan, “Bende bir Foçalıyım”

Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan, Foça Mahallesi’nde yapılan toplantıda yaptığı konuşmada, kendisinin de bir Foçalı olduğunu belirterek destek istedi. Sarıhan, “Evim hemen iki sokak aşağıda. Bu mahallede yaşamaktan çok mutluyum. 30 Mart’tan sonra hep birlikte Fethiye’yi yöneteceğiz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MSKÜ rektörlüğüne Prof. Dr. Çiçek atandı
MSKÜ rektörlüğüne Prof. Dr. Çiçek atandı
Tekne ve yatlarda çalışacaklar artık eğitim almak zorunda
Tekne ve yatlarda çalışacaklar artık eğitim almak zorunda