Buğdaycı, Usulsüzlük varsa dava açın

Demokrat Parti Fethiye ilçe başkanı Osman Buğdaycı, bazı basın yayın organlarında Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ile ilgili ortaya atılan iddialara cevap verdi.

Buğdaycı, Usulsüzlük varsa dava açın
Buğdaycı, Usulsüzlük varsa dava açın
Bu içerik 1351 kez okundu.
Advert

Buğdaycı imzasıyla yayınlanan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

Değerli Basın Mensupları, Saygıdeğer Fethiyeliler..

 

Demokrat Parti Fethiye İlçe Teşkilatı olarak, 2014 yılı yerel seçimleri için herkesin malumu olan düzeyli ve seviyeli seçim çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

15 yıldır Fethiyemiz için yaptığı hizmetler ve karakteri ile kendini ispatlamış ve halkımızın teveccühünü kazanmış Fethiye Belediye Başkanımız ve Demokrat Parti Fethiye Belediye Başkan Adayımız Behçet Saatcı için, seçimlere gireceğimiz son haftada bazı basın yayın organları tarafından yapılan asılsız ve tamamen karalamaya yönelik yayınları üzüntü ile takip etmekteyiz.

 

Seçimlere yaklaştığımız bu günlerde başlayan bu karalama kampanyasının, kimler tarafından yapıldığını ve kimler tarafından desteklendiğini Saygıdeğer Fethiyeliler'in takdirine bırakıyor, bu çerçeveden değerlendirmelerini istiyoruz. Şunu da hatırlatmak isteriz ki, bugün bu karalama kampanyalarını yönetenler ve alet olanlar, geçmişte de Fethiye’nin menfaatine olan her işte çomak sokanlar olarak Fethiyespor sevdalıları başta olmak üzere Fethiye halkının hafızalarındaki yerlerini korumaktadırlar.

 

Türkiye Cumhuriyeti, bir hukuk devletidir. Yaptığı hizmetlerde usulsüzlük yapanların hesap vereceği yer yargı mercileridir. Bu konuda ilçemizde de örnekler kamuoyunun bilincindedir. Ve bu yüzden hiç kimse özellikle bu günlerde yalan haberlerle basın yolu ile kendisini yargı yerine koymamalı, çamur at izi kalsın siyasetinden uzak durmalıdır.

 

Bu tarz aslı astarı olmayan ve Fethiye'mizdeki huzuru bozmaya yönelik karalama kampanyalarına, Fethiyeliler'in asla prim vermeyeceğini biliyor, son çırpınışlar olarak gördüğümüz bu tarz oyunlarla seçim kazanılamayacağını herkese tekrar hatırlatıyoruz.

 

Hiç kimse unutmasın ki; "Güneş balçıkla sıvanmaz!"

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samanlık koyu halkın koyu oldu; tamamen ücretsiz
Samanlık koyu halkın koyu oldu; tamamen ücretsiz
Körfez'de görülen balina heyecana neden oldu
Körfez'de görülen balina heyecana neden oldu