Vali'den FGD'ye ziyaret

Bir dizi ziyaret için Fethiye’ye gelen Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Fethiye Gazeteciler Derneği'ni ziyaret etti.

Vali'den FGD'ye ziyaret
Vali'den FGD'ye ziyaret
Bu içerik 1112 kez okundu.
Advert

Önce Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık’ı ziyaret eden Vali Güvençer ardından Fethiye Gazeteciler Derneği'ne gelerek burada dernek yönetimi ve gazetecilerle sohbet etti. 

Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık ile birlikte derneğe gelen Vali Güvençeri, FGD Başkanı Osman Baykuş, başkan yardımcısı Fatih Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri Mesut Bölük ve Sıdıka Kölemen karşıladı.

 Sivil toplum kuruluşları aracılığıyla Fethiye’de yaşayan vatandaşların sorunlarını dinleyeceğini belirten Vali Güvençer, “Kaymakamımızın refakatiyle vatandaşlarımızla konuştuk. Ben Fethiye’yi çok seviyorum. Elimden geldiğince ve vakit buldukça gelmeye çalışıyorum fakat 13 ilçemiz ve Muğla’nın tüm sorunlarının toplandığı Muğla Valiliği var.

Benimde vilayeti ziyaret eden misafirleri karşılamam gerekiyor. Bugün hem göreve geldiğim ilk günden bu güne kadar bana yapılan nezaket ziyaretlerinin gereğini yerine getireceğim hem de sivil toplum kuruluşları aracılığıyla Fethiye’de yaşayan vatandaşlarımızın ve kardeşlerimizin sorunlarını, fikirlerini öğreneceğim. İnşallah bu günkü ziyaretimiz ve çalışmamız karşılıklı olarak kaynaşmaya, anlaşmaya ve sorunları çözmeye vesile olur.” diye konuştu.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor