İyiki doğmuşsun Fethiyespor'umuz

1933 yılından bugüne kadar Fethiyenin gururu olan Fethiyespor`un yönetim kurulu üyeleri İsmail TÜRK ve Metin TALAŞ, A2 Teknik Sorumlusu Cahit SEVİM, teknik ekibi ve futbolcuları, Gençlik Geliştirme Sorumlusu Fevzi SEVİNÇ, Altyapı hocaları ve futbolcuları, Fethiyespor taraftarları ile basın mensupları 81. kuruluş yıldönümümüzü kutladılar.

İyiki doğmuşsun Fethiyespor'umuz
İyiki doğmuşsun Fethiyespor'umuz
Bu içerik 1234 kez okundu.
Advert

Kulüpten Beşkaza meydanına kadar kortej eşliğinde yürüyen Fethiyespor Atatürk Anıtının önünde taraftarlarıyla buluştu. Saygı duruşunun ardından okunan İstiklal Marşı ile devam eden tören Atatürk anıtına çelenk konulmasıyla sona erdi.

Fethiyespor Basın Sözcüsü İsmail TÜRK "Fethiyespor`un Fethiye`nin ortak değeri  olduğunu ve her türlü politik değerlendirmelerin üstünde duruşu olduğunu vurgulayan yönetim kurulumuz kuruluş etkinliklerini yerel seçimler nedeniyle Mayıs ayına  aktarmayı uygun gördü. Bu nedenle de kuruluş yıldönümü kutlamalarını Mayıs ayına erteledik. Bugün de önemli bir maçımız var. Başkanımız ve yönetim kurulumuz deplasmanda takımımızla beraber. Bugün alacağımız galibiyeti taraftarlarımıza kuruluş yıldönümü hediyesi olarak sunuyoruz. Fethiyespor`a emeği geçen herkesi minnetle anıyoruz. Bugünden sonra misyonumuzu aynı şekilde devam ettireceğiz ve üstümüze düşen her türlü görevi hakkıyla yerine getireceğiz. Fethiyespor gönüllerin takımı..." diyerek basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor